Як вибрати генератор для дачі

Як вибрати генератор для дачі

Безперебійне забезпечення електроенергією - першочергове завдання, яке постає перед власником дачі відразу після її покупки або споруди. У разі, коли дачне селище не підключений до магістральних лініях електропередач або перебої з електроенергією трапляються часто, єдиним виходом стане покупка власної міні-електростанції. Як вибрати генератор для дачі, не маючи спеціальних знань в електротехніці, не розбираючись у ВАТ і ампер-годинах? Продавці електрогенераторів пропонують десятки і сотні моделей, які відрізняються за багатьма параметрами: потужності, виду споживаного палива, функцій. Перед тим, як вирішити, який генератор вибрати для будинку, пропонуємо власникам приватних домоволодінь ознайомитися з цією статтею. Лучшим вариантом станет генератор дизель купить товар Вы можете в удобное для Вас вреям по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Що вибрати: бензин, дизель чи газ?

Вид палива - важливий параметр, від якого залежить вибір конкретної моделі електростанції. Бензин, дизельне паливо (солярка) і газ відрізняються не тільки якісними характеристиками, то і вартістю.

бензин

Бензиновий електрогенератор - вибір для дач, де вироблення електрики потрібно протягом декількох годин, наприклад, при короткочасних перебоях електроенергії або для того, щоб ввечері приготувати їжу, зігріти воду для душу або пару годин подивитися ТВ-передачі. Перевагою такого типу електростанцій є:

невисока ціна;

компактні розміри і малу вагу;

низький рівень шуму;

мінімальна кількість вихлопних газів;

можливість використання всередині приміщень;

здатність працювати при значних "мінусових" температурах.

З недоліків - мала потужність, низький моторесурс (стосується моделей від китайських виробників).

дизель

Компактні електростанції, які споживають дизельне паливо, встановлюють в будинках як автономне джерело електроенергії. Пристрої здатні працювати безперебійно, виробляють високоякісний електричний струм. Дизель-генератори розміщують на відкритому повітрі під навісом або в спеціальних приміщеннях, обладнаних примусовою вентиляцією. До "плюсів" дизельних електрогенераторів відносять:

високу потужність;

можливість роботи в безперебійному режимі;

великий моторесурс.

Дизельні електростанції мають ряд недоліків:

підвищена гучність;

складність запуску при температурі нижче -5 С (без захисного кожуха);

велика кількість їдких вихлопних газів;

висока вартість.

газ

Газовими енергетичними установками найчастіше оснащують дому та дачі, підключені до магістральних лініях газопостачання. Як джерело енергії в таких пристроях служать природний газ або ізобутан, що поставляється в спеціальних балонах. Пристрій газового електрогенератора є більш складним, ніж у бензинового і дизельного аналогів. Електростанція складається з компресора, що подає повітря, камери згоряння і турбіни, в яку надходить нагріте газ. Перевагами газових генераторів називають:

необмежене джерело енергії (при підключенні до газопроводу);

відсутність необхідності в облаштуванні ємності для зберігання палива;

малошумність;

низьку витрату палива;

швидка окупність устаткування за рахунок низької собівартості кВт / год;

відсутність шкідливих домішок у відпрацьованих вихлопах.

Як вибрати інтернет провайдера

Як вибрати газовий котел

Як вибрати найкращого адвоката