Як вибрати газовий котел

Як вибрати мій котел?

Щоб вибрати новий бойлер, ви повинні взяти до уваги такі чинники:

- Тип палива

- ефективність

- система згоряння

- простір, доступне в вашому домі

- ваші потреби в гарячій воді

Що стосується ціни, ви повинні взяти до уваги ціну покупки, а також експлуатаційні витрати. Більш ефективний котел (наприклад, конденсаційний котел) потребуватиме фінансових зусиль під час покупки, але він буде поступово покупатися кожен день протягом перших років, а потім почне економити ваші гроші. К Вашему вниманию надежные и качественные газовые котлы для Вашего дома по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Ви також повинні взяти до уваги гранти, доступні для певних типів котлів, які роблять їх більш доступними.

Виберіть правильний рівень потужності

Ти будуєш? Перш ніж думати про котлах, розгляньте інші альтернативи: «пасивний будинок» (наднизькі енергетичні вимоги), без опалення або з когенерацією (одночасне виробництво тепла і електроенергії).

Якщо вам необхідно замінити існуючий котел, зверніться за незалежної консультацією в Homegrade від архітектора, від кого-то, кого ви знаєте, який робив те ж саме останнім часом і т. Д. Потім відвідайте веб-сайти виробників, порівняйте оцінки установки і дізнайтеся про репутацію монтажники. Також попросіть фахівця з опалення обґрунтувати вибір моделі, яку він пропонує.

Це найбільш важливі моменти, які необхідно враховувати при виборі.

1. Паливо

Ви можете засновувати свій вибір на купівельною ціною палива. Складно прогнозувати зміну ціни на мазут, але всі говорять про те, що він буде дорожче природного газу як в середньостроковому, так і в довгостроковому плані. Вибір постачальника також може бути визначальним фактором; вже є такі, які більше не засновують ціну на газ на ціні сирої нафти.

Фінансова допомога, ви можете скористатися, безумовно, відіграє важливу роль у вашому виборі. Навколишнє середовище Брюсселя надає енергетичні гранти тільки для газових котлів. Аналогічним чином знижується вартість підключення до газової мережі.

Вплив на навколишнє середовище є ще одним важливим критерієм. Вам слід пам'ятати про той факт, що газ менше забруднює навколишнє середовище, ніж нафта, але і враховувати поновлювані джерела енергії: сонце, дерево і т. Д

2. Ефективність

Високоефективний котел дозволить вам заощадити на енерговитратах і знизити викиди CO2. Це справедливо для низькотемпературних газових котлів (з маркуванням HR +) і навіть для конденсаційних котлів (з маркуванням HR Top). Ці моделі більш дорогі, але більш економічні в експлуатації. Що стосується масла, низькотемпературні і конденсаційні моделі мають маркування.

Як обрати свій аромат

Агода бронирование отелей

Чим Краще Утеплити Стелю

Как выбрать хороший отель

Выбор брачного агенства