Як створити єдиний і гармонійний простір
При великій площі, ліжечко можна сміливо встановлювати в кутку. Як правило, між ліжком батьків і ліжком малюка ставиться комод або тумбочка.
Напроти ліжка дорослих. При такому способі розміщення ліжко дитини завжди в полі зору батьків під час сну.
Найбільш поширений спосіб - це впритул. Такий варіант підходить для батьків з маленькою дитиною. Одна зі стінок дитячого ліжечка вільно знімається і примикає впритул до батьківського ліжка. І виходить, що малюк ніби як спить з Вами, але в той же час окремо. Але ідеальних варіантів не буває, і мінусом такого розміщення є складність в заміні постільної білизни і відсутність вільного доступу до окремого спального місця.
Вы можете воспользоваться услугой заказ цветов недорого для дорогого Вам человека по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.
І звичайно, в цій статті не можна було залишити поза увагою особливості зонування спальні і дитячої в однокімнатній квартирі.
Створити єдиний і гармонійний простір в однокімнатній квартирі - завдання не з легких. Причина досить проста: в одній кімнаті відразу розміщені спальня, дитяча і вітальня.
У такій ситуації вихід один - грамотне планування розстановки меблів:
Бажано, щоб спальня батьків була на подіумі, а поруч розташовувалося місце для відпочинку дитини
Все залишився використовуйте з максимальною користю, щоб Ви з легкістю могли трансформувати його в ігрову або вітальню зону.
У дитячій частині кімнати небажано розміщувати комп'ютери, телевізори, вони чинять негативний вплив на дитину.
Досвід роботи нашої студії показує, що питання планування простору стоїть особливо гостро в квартирах невеликих площ. Тому для вирішення питань зонування простору нами розроблена спеціальна послуга - планувальне рішення.
Планувальне рішення - це перший крок в проектуванні дизайну інтер'єру. Воно дозволяє розмістити оптимальним чином всі необхідні зони з урахуванням існуючої і планованої до придбання меблів. При цьому дизайнер враховує необхідні відстані та особливості розташування предметів. Щоб не потрібно було протискуватися між столом і ліжком. Щоб можна було легко дотягнутися до потрібних предметів. Щоб шафа не захаращувати простір, а письмовий стіл був правильно освітлений.