Як обрати свій аромат

Звичайно, цей список далеко не вичерпний. Існує величезна кількість ароматів, і багато хто потрапляє одночасно в різні категорії.

За великим рахунком, суміш ефірних масел в духах повинна відображати особисті уподобання. Однак, щоб полегшити визначення власних уподобань, я пропоную виконати кілька послідовних кроків.

Придумайте свій аромат

  • Предлагаем духи купить для мужчин и женщин по самым доступным и приятным ценам, только лучшие, оригинальные ароматы, большой ассортимент, гарантия качества. выгодные условия.

Виберете кілька ефірних масел, які зможуть створити закінчену композицію і певний акцент вашим духам. Для цього спочатку спробуйте уявити настрій, емоції або враження, яке хочете зробити. І по асоціаціям виберете здаються вам підходящими ефірні масла. Наприклад, щоб передати весняний настрій, можна вибрати свіжі аромати, такі як бергамот, лемонграсс і неролі. Однак ці три масла більше відносяться до верхньої ноті. Так що можна вибрати з них один або два, а потім спробувати різні поєднання з запахами базової і середній ноти, поки не знайдеться найкращий варіант. Деякі варіанти рецептів духів ви можете знайти тут.

Щоб вибрати, яке поєднання вам подобається, нанесіть по краплі кожного наявного масла на тест-смужки (не забудьте їх підписати, щоб не переплутати). І з'єднувати їх різні поєднання. Я, коли придумувала свої аромати, розділяла смужки по нотах. Спочатку вибирала основні аромати, на основі яких я хотіла побудувати всю композицію в якийсь ноті, потім підбирала до них інші.

Виберете інтенсивність кожного запаху

Після того, як ефірні масла обрані, треба визначити кількість кожного інгредієнта. При змішуванні масел повинна враховуватися інтенсивність кожного окремого компонента. Наприклад, вам може подобатися масло ромашки і лаванди, але в якому співвідношенні їх треба додавати в суміш? Ромашка відноситься до середньої ноті, а лаванда - верхньої. Якщо змішати 1 краплю ромашки і 1 краплю лаванди, то аромат вийде незбалансованим - ромашка буде домінувати. Щоб створити збалансований аромат, потрібно змішати 1 краплю ефірного масла ромашки і 4-8 крапель олії лаванди. Спробуйте таке співвідношення, це дуже цікавий експеримент, який допомагає зрозуміти, як вибирати потрібне співвідношення.

Накапати в скляний посуд саме мінімальне, здається вам гідною кандидатурою, поєднання обраних ефірних масел і постарайтеся визначити, чого не вистачає, а чого занадто багато, і поступово додайте потрібні інгредієнти. На кожному етапі змішування робіть невелику перерву. Це дозволить відпочити від запаху, і дасть час змішатися інгредієнтів. При цьому використовуйте тест-смужки.

Запишіть рецепт

Пробуйте різні поєднання і вподобане поєднання не забудьте записати. Адже з часом рецепти можуть забутися. Я, наприклад, думала, що запам'ятаю сподобалися мені рецепти духів, які я робила в подарунок, але виявилося, що через деякий час я не змогла їх відтворити.

Социальный проект

Елементи кріплення

Чим Утеплювати Дах

Як Утеплювати Дах