Як формується ціна квартири в нових житлових проектах

Багато покупців хотіли б придбати квартиру за мінімальною ціною на первинному ринку, та ще й з гарантією того, що будинок буде побудований якісно і в зазначені терміни. На жаль, дотримати всі ці умови одночасно не представляється можливим. Ціна, за якою продаються квартири в нових проектах, не стоїть на місці. Вона прямо пропорційна ступеню готовності об'єкта і досягає максимальних показників до моменту здачі будинку. Різниця між стартовою і фінішної вартістю може досягати, за різними оцінками, від 30 до 50%.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на https://teremki-bud.com.ua/apart/genplan_full.htm и наслаждаться отличным архитекрурным решением и уютом по самой выгодной и доступной цене.

Цінові "ножиці" - прекрасний стимул для інвесторів вкладатися в нерухомість на початкових етапах будівництва, щоб згодом з вигодою реалізувати їх на ринку. Так само роблять і деякі далекоглядні громадяни, які покращують власні житлові умови за допомогою подібних операцій.

Переваги та недоліки покупки квартири на ранніх термінах будівництва

Одним з основних переваг покупки житла на етапі "котловану" є можливість вибору серед великої кількості квартир різної площі та планування (якщо така мається на увазі). Покупці мають можливість також підібрати поверх, на якому їм хотілося б проживати, і навіть вид з вікон. На більш пізніх етапах будівництва кількість вільних квартир буде скорочуватися, і ті з громадян, хто приходить "на шапковий розбір", змушені задовольнятися не найбільш зручними варіантами, причому за найвищою ціною.

Однак покупка квартири на початкових етапах має і зворотний бік медалі - ймовірність того, що будинок не буде побудований, а вкладені гроші пропадуть або знеціняться. Будівництво також може затягнутися на невизначений період часу. Багатьом пайовикам доводиться очікувати переїзду у власну квартиру не два-три роки, як передбачається спочатку, а п'ять і більше років. Така ситуація - скоріше правило, ніж виняток при будівництві багатоквартирних будинків. Жодна компанія не застрахована від проблем, які можуть перешкодити дотримати терміни здачі.

Але і це ще не найгірший варіант. Страшний сон пайовика - це перетворення проекту в довгобуд. Імовірність такого розвитку подій неможливо виключити повністю, але звести її до мінімуму можна, ретельно вибираючи компанію-забудовника. Щоб уникнути гіркої долі обманутого пайовика, перед укладанням ДДУ потрібно ретельно вивчити історію компанії, відвідати її офіс, "сходити" на форуми пайовиків, де можна отримати будь-яку необхідну інформацію, і навіть поговорити з мешканцями вже побудованих будинків.

Реконструкція фундаменту будинку гвинтовими палями

Преимущество оформления визы в Германию

Кровельный материал - металлочерепица

Яку систему автоматичного поливу встановити