Як діагностувати проблему з процесором

Коли ремонтувати комп'ютер, а коли замінити. діагностувати проблему

Ваш комп'ютер складається з декількох компонентів, кожен з яких має своє конкретне призначення. Будь-(або більше) з них може бути причиною вашого уповільнення або інших проблем. Щоб переконатися, що ви витрачаєте свої гроші в потрібному місці, вам необхідно визначити причину проблеми. К Вашим услугам качественный ремонт процессора по самой выгодной и доступной цене, в точно заявленные сроки.

По-перше, переконайтеся, що це не проблема програмного забезпечення. «Завжди добре проводити тестування на наявність вірусів або шкідливих програм і стежити за тим, щоб у фоновому режимі не було заражень», - каже Сильверман. Ви також можете перевірити використання ресурсів програмами: На ПК відкрийте диспетчер задач Windows (натисніть Ctrl + Shift + Esc) і натисніть «Детальніше»; на Mac відкрийте Spotlight (натисніть Ctrl + Пробіл) і знайдіть замість нього Activity Monitor. Якщо ви бачите, що одна програма сожірает весь процесор або оперативну пам'ять, її видалення і заміна іншою може прискорити процес.

«Також перевірте операційну систему - десь може бути ушкодження». «Якщо ви не встановлювали операційну систему протягом п'яти років, можливо, настав час». Якщо ви не можете звузити проблему до однієї програми - або проблема пов'язана з істотною, такий як ваш веб-браузер - тоді вам може знадобитися оновити ваше обладнання. Під час наступного уповільнення відкрийте той же диспетчер задач, перейдіть на вкладку «Продуктивність» і подивіться на використання вашого ЦП і пам'яті. Якщо який-небудь з цих графіків показує особливо високий рівень сталого використання, ви знаєте, яка частина, ймовірно, потребує оновлення.

Також можливо, що один з ваших компонентів виходить з ладу повністю. «Проведіть тестування жорсткого диска за допомогою такої програми, як HD Tune, яка має безкоштовну пробну версію», - каже Сильверман. «Це дозволить вам дізнатися, наскільки повільними або ненормальними є деякі операції читання-запису, і якщо ваш жорсткий диск виходить з ладу».

Міжкімнатні двері з притвором

Як виплачувати кредит в режимі онлайн

Як Правильно Утеплити Дах Мансарди