Визначення і види цементу

ЦЕМЕНТ. Визначення, характеристики і види цементу

Цемент - матеріал неорганічного походження, який служить для зв'язки будівельних елементів: цегли, плитки, та ін., - виготовлення ЗБВ, дорожніх і тротуарних плит. Виробництво засноване на подрібненні гіпсу і клінкера (складається з глини і вапняку спеціального складу, проходить випал для спікання сировини в моноліт). Вы можете заказать и купить высококачественный цемент для строительных работ на https://cementu.com/cement-cena по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Цемент утворює пластичну субстанцію при контакті з водою. Для приготування будівельних розчинів і сумішей, штукатурення використовуються малоклінкерние різновиди з наповнювачами та добавками мінерального походження.

Матеріал підрозділяється на марки, які демонструють його міцність на стиск, а саме: який тиск може витримати кубик зі стороною 1 см після повного затвердіння протягом 28 днів. Наприклад, цемент М400 здатний витримати тиск в 400 кг на 1 см2. Марка цементу безпосередньо впливає на його вартість.

Області застосування

Після застигання цементна суміш утворює твердий кам'яноподібний об'єкт. Матеріал має відмінну рису - здатність застигати і набирати міцність при підвищеній вологості.

Цемент застосовується при:

пристрої доріг, аеродромів, пішохідних зон;

проведенні будівельно-ремонтних робіт;

зведенні гідротехнічних споруд (в залежності від марки);

кладці цегли;

виробництві ЗБВ;

формуванні фундаментів різних типів;

та ін.

Широка сфера застосування пояснюється високими властивостями і характеристиками матеріалу: міцністю, довговічністю, стійкістю до корозії, холоду, впливу вологи.

різновиди цементу

Зазвичай словом «цемент» позначають портландцемент (в ньому переважає Аліто) і матеріали, створені на основі портландцементного клінкеру. Однак видів цементу значно більше:

швидкотвердіюча (збагачений мінеральними добавками);

з поверхнево-активними складовими (підвищена рухливість, зручність укладання);

з гідрофобірующімі елементами (менше поглинання води);

білий (майже не містить марганець, титан, залізо);

кольоровий (включає пігменти);

тампонажний (дозволяє ізолювати свердловини від грунтових вод);

шлаковий (міцність готового виробу наростає повільно, при переважанні вапна використовується для приготування бетонів низьких марок);

пуццолановий (Сульфатоустойчівая);

глиноземний (в складі немає гіпсу і мінералів);

розширюється (збільшується в об'ємі, стаючи частиною будівельного розчину).

Агода бронирование отелей

Чим Утеплити Дах Будинку

Призначення фасадних табличок

​Дизайн туалетной комнаты

​Гидроизоляционные работы