Високоякісний матеріал для ремонту

Інженерна дошка - це естетичне і екологічне сучасне підлогове покриття, яке користується величезною популярністю в усьому світі. Як правило, воно складається з 2-х шарів (перший - натуральна деревина, а нижній - багатошарова фанера).

У нашому інтернет-магазині представлений значний вибір інженерної дошки від кращих світових виробників. В онлайн каталозі Ви завжди зможете вибрати і замовити цей високоякісний матеріал, представлений у всьому різноманітті фактур і колірних відтінків. Завдяки такому широкому асортименту у наших покупців є відмінна можливість створювати оригінальні і індивідуальні дизайни приміщень.

 Вы можете выбрать и заказать все необходимые строительные материалы для Вашего ремонта на www.stroy-dom.kiev.ua самый большой ассортимент, качественные товары по доступной и адекватной цене.

Вибираючи нашу якісну інженерну дошку - Ви віддаєте перевагу надійному підлогового покриття, яке відрізняється цілу низку незаперечних переваг:

Прийнятні розцінки. Інженерна дошка коштує набагато дешевше паркету, але при цьому її естетичні властивості і довговічність нітрохи їм не поступаються.

Можливість суміщення з «теплими підлогами». Це підлогове покриття можна укладати на сучасні системи з електричним підігрівом.

Стійкість до змін мікроклімату. Матеріал в процесі експлуатації не деформується, не утворює щілин в підлозі і т.д.

Хороша міцність і довговічність використання.

Можливість додаткової обробки (наприклад, така підлога з часом можна відшліфувати і він буде виглядати знову ідеально).

В каталозі зібрано одну з найбільших колекцій масивної дошки з натурального дерева в Санкт-Петербурзі. Асортимент інтернет-магазину включає десятки порід. Тут можна відшукати шляхетний дуб, бук, ясен, березу, ялину, сосну. Широко представлені економічні листяні варіанти. Вибір залежить від інтенсивності експлуатації підлогового покриття і типу приміщення. У житлових будинках рекомендують укладати дошки з вишні і груші. Масивна дошка з липи підходить для оздоблення бань, саун, купалень. Оригінальний малюнок граба нерідко використовують з метою створення авторського дизайну. Дошки з елітної деревини розглядають в якості підлогового покриття комерційних офісів, конференц-залів, переговорних кімнат.

Види будівель готельного бізнесу

Визначення і види цементу

Автоматичне повторне включення

Холодные закуски для банкета