Вирощування квітів з насіння

Наш інтернет-магазин пропонує безліч сортів насіння кімнатних рослин. Вирощування екзотичних кімнатних квітів з насіння доставить Вам величезне задоволення. Для отримання кращого результату, враховуйте освітлення в кімнаті і регулярно поливайте квіти. При посадці майте на увазі розмір горщика і не кладіть його поблизу опалювальних приладів. Квіти в будинку - запорука чистого повітря і відмінного настрою. Наші консультанти готові відповісти на будь-які питання по вирощуванню квітів.

  • Вы можете выбрать и купить лучшие семена и саженцы в цветник Вас приятно удивит большой ассортимент, удобная навигация и условия заказа, а также приятная, выгодная и доступная цена.

армерия

Багаторічна підвушковидна рослина 15-20 см заввишки і 15 см в діаметрі. Квітки насичено-рожеві; зібрані в головчасте суцвіття, прикриті плівчастими приквітками. Квітконоси до 20 см заввишки, кудлатою-опушені. Цвіте з травня близько 70 днів, іноді повторно восени. Висаджують армерии на сонячні місця. Посухостійкі. Зимують без укриття. Розмножують насінням, діленням куща і живцями. Насіння висівають у відкритий грунт під зиму або навесні. Молоді расненія завцветают на другий рік, при ранньому терміні посіву - восени цього ж року. Можливий самосів. Рекомендуються для скельних садків, бордюрів, рабаток і гуртів.

Основним напрямком нашої професійної діяльності є реалізація насіння плодоовочевої та квіткової продукціі.В наша продукція протестована міськими лабораторіями на відсутність ГМО. Якість продукції відповідає Міжнародним стандартам якості ISTA і Державним стандартам.

А для пророщування насіння у нас представлений широкий асортимент супутніх товаров.В нашому інтернет-магазині Ви можете знайти і придбати торф'яні горщики для розсади оптом. А так же, які підходять за матеріалом, кольором або дизайну квіткові горщики і кашпо, бордюри для клумб, лійки, граблі. У нас є все для квітів!

За нашу 80 десятирічну історію роботи ми вивчили всі товари для розсади і стали професіоналами і в цій області. Ми продаємо тільки сертифіковані товари пишаємося якістю нашої продукції!

Наша продукція призначена для вирощування розсади овочевих та квіткових культур з подальшою висадкою у відкритий грунт, який так само можна придбати в нашому магазині. Зручні багатоярусні порожнини для поливу Ваших рослин, касети для розсади та багато інших товарів. У нас ви знайдете все як для маленької балконних оранжереї так і для великого присадибної ділянки.

Придумування бізнес-ідеї

Автономная канализация

Гнучка Черепиця Укладання

Спортивне харчування

Гідромасажні душові кабіни