Використання касового апарату

На ринку інновацій останні місяці особливе місце займає касовий апарат MINI-T61.01. Це стаціонарний пристрій, що має, однак, і автономний режим роботи. Товар вже завоював симпатії не тільки у кваліфікованих технологів, а й у покупців. Останні змогли оцінити в повній мірі всі переваги перед попередніми моделями і отримати вигоду для своєї справи.

Вы можете купить кассовый аппарат приложение для смартфонов и планшетов, которые можно скачать в Google Play и App stor, что позволит Вам использовать Ваш смартфон либо планшет в качестве кассового аппарата быстро и по самой выгодной цене

Сфера застосування дуже широка - великі магазини і супермаркети, аптеки, поштові відділення, автовокзали, виїзні торгові точки, готельно-ресторанний бізнес та ін. Його також можна використовувати для оплати комунікаційних послуг і мати при цьому заробіток від комісій. Скрізь, де потрібно проводити розрахунок клієнтів, MINI-T61.01 буде незамінний.

Особливості

- наявність електронної контрольної стрічки (КЛЕФ);

- GSM / GPRS модем;

- Ethernet-порт;

- зчитувач магнітних карт;

- опціонально - SMART-карт, RFID / NFC;

- вбудований акумулятор;

- швидка і якісний друк в тандемі з японським принтером SEIKO;

- графічний дисплей касира з великою інформативністю;

- індикатор з підсвічуванням;

- дисплей покупця;

- клавіатура захищена від пилу і вологи, розділена за функціональним розподілом;

- наявність 17 клавіш, які можна перепрограмувати;

- підключення до персонального комп'ютера, сканера штрих-кодів, електронних ваг, грошового ящика.

Характеристика і додаткові можливості

Головне, що відрізняє даний апарат від попередника MINI-T51.01 - це розмір. Нова модель являє собою гаджет з великим інформативним дисплеєм і додатковими клавішами для максимально швидкого продажу найбільш затребуваного продукту. Відмітна особливість і перевага полягає в можливості підписувати клавіші швидкого доступу, чого немає у попередніх РРО цього типу. Також присутній дисплей покупця з підсвічуванням розміром 2 х 16.

Дві модифікації для доступу в інтернет (модем і Ethernet), згідно з законодавчими нормами, дозволяють передавати звітні дані в податкову інспекцію без зайвого клопоту і паперової тяганини.

Зчитувач магнітних карт забезпечує проведення безготівкового розрахунку клієнтів і виконання функції терміналу для здійснення миттєвих платежів.

За допомогою MINI-T61.01 можна вести віддалений контроль за господарською діяльністю, завантажувати і вивантажувати дані про товар, асортименті, отримувати інформацію про дії з артикулами, звітах за день, прибутку і багато іншого. Все це можливо без участі касира.

Выбор настенного трафарета

Химчистка ковров и мебели

Гибкая Черепица как Укладывать

Односторонние сигнализации