Види вентиляції

Яку систему вентиляції краще встановити?

Установка ефективної системи повітрообміну (системи вентиляції) в приміщенні одне з ключових напрямків діяльності компанії.

Ми професійно займаємося монтажем різних систем вентиляції в квартирах, будинках і підприємствах.

Сьогодні важко знайти приміщення або будівля, в якому вже на стадії проектування не було б передбачено системи механічної або природної вентиляції.

Але якщо виникла необхідність додатково купити вентиляційну систему, необхідно точно знати, який з існуючих видів вентиляції оптимальний для даної будівлі.

види вентиляції

Існує кілька видів установок, що забезпечують повітрообмін механічним шляхом - це витяжна, припливна і припливно-витяжна вентиляція.

Кожна система має свої плюси і мінуси. На відміну від витяжної системи, принцип роботи якої заснований на витяжці забрудненого повітря за допомогою вентиляторів, припливна система навпаки, нагнітає свіже повітря, витісняючи тим самим повітря забруднене. Саме цей тип вентиляції знайшов велике поширення в житлових будівлях.

Головна перевага припливної вентиляція то, що ціна цілком доступна для будь-якої середньостатистичної сім'ї.

Устаткування такої системи встановлюється, як правило, під навісною стелею, в підсобних приміщеннях або на балконах.

До недоліків можна віднести необхідність підігріву (установка калоліфера) і фільтрації повітря, що поступає в зимовий період, відсутність можливості механічної витяжки та рекуперації тепла.

Яку систему вентиляції краще встановити

Витяжна вентиляція з механічним спонуканням також коштує відносно недорого, але вимагає установки фільтрів для повітря, що поступає і має аналогічні недоліки - неможливість рекуперації тепла і необхідність в збільшенні потужності опалювальної системи.

Через невеликого шуму і ефекту «плескають двері» її не бажано встановлювати в житловому приміщенні.

Можлива установка під підвісними стелями.

Найоптимальнішим видом вентиляції є комплексна система, що працює за принципами припливної та витяжної систем одночасно.

Незважаючи на більш високу вартість, така установка цілком здатна виправдати себе.

У припливно-витяжної вентиляційної системи надходить повітря нагрівається видаляється теплим повітрям за допомогою тепловіддачі, в рекуператорі, що дозволяє провітрювати приміщення в будь-який час року без тепловтрат і додаткових енерговитрат.

Види систем вентиляції

Скільки буде коштувати вентиляція?

Зробити розрахунок можна тільки після складання проекту.

Зверніться до наших фахівців прямо зараз, дізнайтеся про всі види вентиляційних систем більш докладно і замовте проект, найбільш підходящий за параметрами і ціною саме для Вашого котеджу або заміського будинку!

Осевые вентиляторы

Утепление крыши

Виды черепицы