Види сумок

У цій статті я постаралася максимально докладно описати види сумок. Класифікація побудована на кількох критеріях: варіанти силуету сумки, тип носіння, спосіб закривання, ступінь жорсткості, і, нарешті, англомовні назви різних моделей і їх найближчий переклад на російську мову з поясненнями. Де це може знадобитися? Як мінімум - в розумінні себе і своїх переваг. До речі, на цей рахунок у мене є свій ефективний метод того, як вибрати сумку. Раджу прочитати!

  • Качественные, стильные, элегантные и красивые сумки купить по самым выгодным и приятным ценам, огромный ассортимент товара, разнообразие расцветок и моделей только у нас

Сумки супроводжують людину, і особливо жінку, з найдавніших часів. Є критерії, зрозумілі й відомі «на око» і за якими легко віднести кожну побачену сумку до конкретної групи. Інші ж, навпаки, пройшли процес перевірки часом і не такі прості, наприклад, назви, які прийшли в російську мову з інших мов.

Почнемо з доступного оці. Силует сумки може бути круглим, напівкруглим, квадратним, прямокутним, трапецієподібним, трикутним. До цієї ж групи я б віднесла ще й «вільний» силует, - маючи на увазі сумки незвичайної форми, зроблені, як правило, вручну або обмеженим тиражем. До таких можна віднести сумку з в формі Діамант, або у формі риби, наприклад.

За типом носіння сумки можна поділити на:

- ті, які носять в руці або під пахвою або на короткій ручці на зап'ясті;

- ті, які носять в руці - портфелі, або будь-які інші з ручкою для носіння;

- ті, які носять біля ліктя - з ручкою або ручками середньої довжини;

- ті, які носять на плечі - на ручці / ручках або на довгому ремені.

За способом закривання:

- сумки без клапана, які закриваються на блискавку або магніт

- сумки, які закриваються верхнім клапаном

- сумки з рамковим замком

- сумки, верх яких стягується (часто використовують в рюкзаках)

Якщо ви сумніваєтеся в тому, який з аксесуарів грає в жіночому гардеробі провідну роль, просто вийдіть на вулицю і погляньте на тих, хто поспішає і прогулюються по ній представниць прекрасної статі. Загальновідомо, що переважна більшість жінок - від школярок до дам похилого віку - не виходять з дому без сумки.

Виды кепок

О поездах

Виды тканей

Виды черепицы