Види швейних машин

Жодне з створених людиною винаходів не сприяло швидкому поширенню моди в одязі, взутті і аксесуарах настільки, наскільки це зробили швейні машини. Спрощувати життя кравців вони почали більше двохсот років тому. Звичайно, сучасні технологічні модифікації мають небагато спільного з громіздкими агрегатами того часу: тепер вони компактніше, легше, і працювати з ними простіше і зручніше в рази

  • Вы можете выбрать и купить швейную машинку , оверлоки и вышивальную технику высокого качества, надежные и самые разнообразные функции по самой выгодной и доступной цене.

Сьогодні швейна машина - вже не обов'язково інструмент професійної швачки. Її можна знайти практично в кожній квартирі. У домашніх умовах її використовують для ремонту одягу, подрубки низу виробів, вшивання блискавки і навіть створення ексклюзивних і стильних нарядів.

Але розвиток побутового швейного обладнання призвело до того, що сьогодні господині, ніколи не стикалася з покупкою власної швейної машини, досить складно визначитися серед сотень пропозицій. Тому перш ніж відправитися в магазин, варто ознайомитися з видами, особливостями і характеристиками сучасних швейних машин.

1. Класифікація: види і особливості моделей

У побутових умовах використовуються швейні машини чотирьох основних видів:

Механічні. Моделі даного типу є найпростішими в технічному плані. Вони не мають електроприводу, а для приведення в дію використовується механічне зусилля: ножна педаль або обертальна ручка. Сьогодні механічні машинки зустрічаються все рідше, що обумовлюється низьким попитом на них. Дійсно, ніхто не хоче постійно докладати чимале зусилля в процесі шиття.

Електромеханічні. Ці моделі, що працюють від електромережі, оснащені мотором, що приводить в рух махове колесо. Для регулювання швидкості обертання в них, як правило, використовується ножна педаль. При збільшенні зусилля натискання зростає і швидкість шиття. Механічні перемикачі на корпусі машинки дозволяють з легкістю управляти всіма її функціями.

Електронні. У даній модифікації швейних машин є часткове механічне та електронне управління, а також електричний привід. За допомогою перемикачів і регуляторів (механічних та електронних), розміщених на передній частині пластикового корпусу, здійснюється управління процесом шиття. Швидкість прокладання строчки можна відрегулювати електронної педаллю і електронним регулятором, встановленим на корпусі швейної машинки. Наявність подібного регулятора швидкості дозволяє контролювати гранична кількість обертів. Така функція необхідна для регулювання швидкості шиття, що дозволяє значною мірою зменшити ризик псування зшиваємо тканини. У перелік можливостей цього ж регулятора входить і контроль висоти підйому голки в швейних машинах такого класу.

Комп'ютеризовані. Швейні машинки даної модифікації в своїй комплектації мають мікропроцесор, флеш-пам'ять, дисплей і оптичні сенсори, що відповідають за стан головного валу. Управління кроком строчки і положенням ігловодітеля виконується за допомогою крокових двигунів, що дозволяє виробляти необмежену кількість рядків різної складності. У подібних моделях всі операції введені в пам'ять, що особливо зручно. Адже для того, щоб вибрати і налаштувати потрібну операцію, досить буде провести на електронній панелі кілька нескладних маніпуляцій. Багато параметри пошиття в комп'ютерних швейних машинах виробляються автоматично.

Види вентиляції

Швейная машина

Покрівельні Листи

Инженерная доска