Види колясок для малюків

У наш час в дитячих відділах магазинів представлена величезна кількість найрізноманітніших видів колясок для малюків - коляски-трансформери, класичні, моделі "3 в 1", конструкції з автокріслом, прогулянкові. Всі вони мають свої премущества і недоліки: одні занадто важкі, інші - навпаки, легкі, треті - громоздскость і незграбні і т д.

Тому до покупки потрібно підійти з усією серйозністю, так як вона прослужить вам не один рік.

Сьогодні ми поговоримо про види однієї з вищепредставленими типів колясок - прогулянкових.

  •  Прогулочные коляски отличного качества, безопасные, надежные и удобные. Самый широкий ассортимент в наличии по доступной и самой выгодной цене.

Всі прогулянкові коляски поділяються на так звані "важкі", конструкції полегшеного типу і супероблегченние. До останнього відноситься коляска-тростина.

Найважчими виробами вважаються ті, які мають масу близько 15-ти кілограмів. Так, вони зручні тим, що такі моделі досить стійкі за рахунок свого чималої ваги. Але їх маневреність на дорозі страждає саме з цієї ж причини.

Але в основному важкі коляски зустрічаються вагою приблизно 6-8 кілограмів. Вони найбільш популярні серед молодих батьків. Конструкції такого типу мають хороші амортизатори, що дозволяють плавно їздити по купинах, є і регулюється підніжка і спинка, що дозволяє змінювати положення дитини в залежності від його стану (сну або неспання), а також є ремені безпеки, що забезпечують дитині захист від несподіваного падіння. Крім усього перерахованого вище, в комплект входять перекидна ручка, яка зручна тим, що її можна регулювати в залежності від ситуації (напрімре, при вході в ліфт), корзинка для речей або продуктів і муфта на ноги, що утримує тепло в прохолодну погоду.

Колеса у важких моделей найчастіше надувні і на спицях. У деяких видах колясок додані шипи або підшипники. Це особливо актуально в ожеледь.

Полегшені коляски схожі на коляски-тростини jetem, але вони більш поліпшені, ніж звичайні. Вони набагато стійкіше звичайних "тростин" завдяки своїй вазі і досить невисокою посадкою сидіння. "Плюсом" є те, що дитина може самостійно влазити і вилазити з неї. Крім того, перевагами полегшених дитячих колясок є і його складається конструкція, що дуже зручно при поїздках, наприклад, у відпустку. Часто в комплект входять спеціальні сумки для її перенесення або просто ручки.

Зручність полягає в тому, що в таких моделях передбачені підставки під гомілки дитини, які регулюються відповідно до потреб малюка, капюшон з віконцями, через які діти можуть бачити маму або все, що відбувається навколо, а також столик, на якому можна розмістити іграшки або їжу в випадку, якщо малюк зголоднів.

Колеса у полегшених моделей найчастіше йдуть подвійні, що забезпечує додаткову стійкість. Діаметри коліс можуть відрізнятися один від одного. Наприклад, передні зазвичай меншого розміру, ніж задні, що забезпечує кращу маневреність.

Крім того, такі коляски можуть складатися як книжка, а не як тростину.

Легкі коляски-тростини. За назвою відразу зрозуміло, що такі види мають найменшу вагу, що не йде їм на користь. Але незважаючи на це, вони є найпопулярнішими серед населени, в сосновной за рахунок своєї невеликої ціни. Маса таких виробів - не більше 6 кілограмів.

Колеса зазвичай пластикові, тому вони придатні лише для їзди по асфальту або рівній дорозі. Ремені безпеки обов'язково повинні входити в комплект, так як через їх малу вагу, такі коляски можуть легко перекинутися.

Яку саме коляску вибрати для літа - вирішувати вам, батькам. Але при покупці враховуйте не лише ваші потреби, а й потреби вашого малюка.

Види двотаврових балок

Меблі для спальні

​Стилі кухонних меблів

Види Приватних Будинків