Види двотаврових балок

Двотаврова балка (або двутавр) являє собою металевий профіль, що має перетин у формі літери «н». Така форма оптимальна для брусів, які при експлуатації піддаються подовжньому напрузі або вигинів. Як матеріал виготовлення двотавру використовується вуглецева сталь або нізкогірованний сталевий сплав.

Продукція повністю відповідає встановленим стандартам, що дозволяє нам гарантувати високу якість кожної одиниці виробів.

Если Вам требуется двутавровая балка для для перекрытий, колонных металлоконструкций, опор, колонн, тоннелей, мостовых сооружений, подвесных путей, армирования лифтовых шахт, то Вы можете купить ее по самой выгодной и доступной цене прямо сейчас.

Серед головних переваг, якими володіє двутавр, виділяють:

Високий запас міцності і надійності;

Відносно невелика вага;

Можливість швидкої і зручної транспортування;

Висока швидкість монтажу методом зварювання;

Виготовлення відповідно до стандартних габаритах і за індивідуальним замовленням;

З'єднання за допомогою болтів, заклепок.

Серед недоліків профілю варто відзначити слабку схильність утворення корозійного нальоту на поверхні, недостатній коефіцієнт вогнестійкості, а також неможливість забезпечити належну несучу здатність балки при використанні у великих прольотах. Ці фактори необхідно обов'язково враховувати на етапі проектування майбутньої споруди або споруди.

ВИДИ двотаврових балок

В даний час виробляють два види балок: широкополочні і звичайні.

Широкополковий двутавр виготовляється з широкими полицями, що мають паралельні грані. Максимальна висота такого профілю може досягати 24 метрів. Вироби відрізняються всенаправленной жорсткістю.

Двотавр звичайний. Оснащується полками меншої ширини, в довжину може досягати 19 метрів. Відрізняється середнім ступенем жорсткості від поперечної сили.

Залежно від способу виробництва двотаврові балки бувають зварними (або складовими) і прокатними. Останні виготовляються на спеціальних верстатах в результаті розігрівання і надання необхідної форми сталевому зливка. Головне достоїнство такого виробу полягає в монолітній і дуже міцній конструкції, а також зниженою собівартості. За рахунок того, що в такий балці немає швів, можна уникнути додаткового армування ребрами жорсткості. Зварні двотаври складаються з окремих елементів, які з'єднуються один з одним для отримання єдиної деталі. Така балка вже не є монолітною, і у неї є шви. Для її виготовлення використовується листової або профільний прокат.

Фото Мансардных Домов

Прокат автомобилей

Алюминиевый уголок