Вибір кондиціонера

Що краще: підлоговий кондиціонер або спліт-система?

Вибір кондиціонера - справа непроста. Це не той предмет, на який можна махнути рукою, сказати «не підійшов, купимо ще один» і з легким серцем прибрати невдалий придбання в дальній кут.

Як підлоговий кондиціонер, так і спліт-система - досить дорогі прилади, покликані прослужити своєму господареві досить довгий час. Саме тому, так важливо зробити правильний вибір і купити кондиціонер, яким найкращим чином підійде для ваших цілей.

Ви можете заказати і купити кондиціонер в Хмельницькому для комфорту та затишку Вашої оселі за доступною і вигідною ціною, без накруток і переплат.

Отже, що ж краще спліт-система або підлоговий кондиціонер? Давайте спробуємо розглянути переваги і недоліки кожного з цих приладів для охолодження повітря

Переваги підлогових кондиціонерів:

Портативність. Адже навіть друга назва підлогового кондиціонера звучить як «мобільний моноблок». Це пристрій може бути встановлено в практично будь-якому зручному місці в приміщенні (розміщення біля опалювальних і нагрівальних приладів не рекомендується).

Простота і зручність монтажу. Якщо ви вирішили купити підлоговий кондиціонер, то вам не доведеться турбуватися про виклик професіоналів для його установки. Монтаж подібного кондиціонера проводиться досить легко і просто: слід встановити моноблок в приміщенні і вивести його повітропровід в вентиляцію або на вулицю (через кватирку або отвір в стіні).

Наявність у багатьох моделей таймера і пульта дистанційного керування, а також іонізаторів повітря і фільтрів тонкого очищення.

Недоліки підлогових кондиціонерів:

Обмежена потужність (як правило, до 4 кВт). Однак такі прилади досить ефективно справляються зі своїми функціями, особливо в приміщеннях з невеликою площею (квартири, заміські будинки, офіси).

Рівень шуму підлогових кондиціонерів (у порівнянні зі стаціонарними пристроями) досить високий.

Необхідність періодичного очищення піддону від накопичується конденсату. Якщо ж ви не хочете проводити цю процедуру щодня, то краще за все купити підлоговий кондиціонер з містким конденсатосборник.

Переваги спліт-систем:

Низький рівень шуму (менше 30 дБ). Сама гучна частина приладу кріпиться із зовнішнього боку будівлі.

Висока потужність (до 7 кВт і понад). Таким чином спліт-системи можуть ефективно охолоджувати або зігрівати повітря в приміщеннях, що мають велику площу (аж до 100 м2).

Великий асортимент внутрішніх блоків. Ви можете купити спліт-систему, яка найкращим чином впишеться в інтер'єр приміщення.

Безліч видів спліт-систем. Для торгових об'єктів буде доцільніше купити касетну спліт-систему, розпилюючи охолоджене повітря в 4-х напрямках. Величезні колонні кондиціонери зазвичай встановлюють в приміщеннях з великою площею (конференц-зали, ресторани та ін.). Канальні спліт-системи здатні подавати охолоджене повітря відразу в кілька сусідніх приміщень, а мультиспліт-системи можуть створювати сприятливий мікроклімат в кімнатах, розташованих на значній відстані один від одного. Ви можете зупинити свій вибір також на напольно-стельових спліт-системах, що володіють потужністю до 15 кВт або на стандартних настінних кондиціонерах.

У багатьох моделей є функції іонізації й очищення повітря.

Недоліки спліт-систем:

Вимагають професійного монтажу. Установка і обслуговування подібних пристроїв повинні проводитися тільки фахівцями.

Багато спліт-системи (не рахуючи касетних) не можуть створювати приплив свіжого повітря в приміщення.

Вартість спліт-систем (особливо установок з великою потужністю) досить висока.

Каталог спліт систем

Спробуємо підвести підсумки

Підлоговий кондиціонер - це портативний пристрій, що не володіє великою потужністю і здатне охолоджувати або зігрівати повітря тільки в одному приміщенні. Мобільні кондиціонери снащени коліщатками і можуть вільно переміщатися з однієї кімнати в іншу. Саме тому ці прилади варто купити для заміського будинку, міської квартири або невеликого офісу - підлогові кондиціонери будуть прекрасно справлятися зі своїми завданнями в приміщеннях з невеликою площею (до 40 квадратних метрів). Звичайно, стаціонарні побутові спліт-системи більш функціональні, але вони можуть створювати сприятливий мікроклімат тільки в одному приміщенні.

Cплит-система - це стаціонарний пристрій з низьким рівнем шуму і досить високою потужністю. Спліт-системи найчастіше встановлюють для охолодження і очищення повітря в приміщеннях з великою площею (промислові приміщення, ресторани, конференц-зали, кінозали та ін.). Втім, затребувані і побутові спліт-системи з пультом дистанційного керування. Користувач може регулювати необхідну йому температуру, вибирати напрямок повітряного потоку і не відчувати незручностей від виробленого пристроєм шуму.

А може бути, варто знайти невеликий компроміс між цими рішеннями і віддати перевагу мобільного спліт-системи. Ці пристрої, також як і підлогові кондиціонери, які не вимагають професійного монтажу та можуть бути розміщені в практично будь-якому зручному для вас місці.

Монтаж кондиціонера

Вибір кондиціонера.

Вибір кондиціонера

Копії кредитних карт