Вертикальне озеленення

Зелений інтер'єр з стабілізованих рослин - модний напрямок фітодизайну. Ресторани, готелі, банки, офіси, комерційні центри створюють свої зелені стіни, картини, природні арт-об'єкти використовуючи стабілізовані рослини.

Вы можете заказать фитодизайн вертикальное озеленение для любого интерьера (торговые залы, офисы, квартиры, рестораны) по самой доступной и приятной цене.

Зазвичай озеленення - дуже клопітка справа. Ваші приміщення повинні підходити для проживання рослин по освітленості, вологості, мікроклімату. Живі рослини також вимагають від Вас постійного уваги-догляду і поливу. Eсли зробити щось неправильно рослини можуть просто зів'янути ... З 2009 року ми займаємося озелененням стабілізованими рослинами і знаємо, як економити час і гроші і гарантовано отримувати чудовий результат. Спеціально для тих, хто хоче швидко і без зайвих витрат додати природу в свій інтер'єр, ми розробили універсальне рішення - готові панелі з стабілізованого моху ягелю.

У нашій майстерні ми виготовляємо панелі покриті мохом, які Ви самостійно можете легко змонтувати на будь-який вертикальної поверхні "стик-в-стик". Покриття не потребує поливу, догляду, освітлення і зберігає зовнішній вигляд на кілька років.

Розмір панелі 125х60 см. Представлена в двох кольорах: зелений і зелене яблуко. Також під замовлення доступні кольори: темно-зелений, фісташковий, кремовий, синій, жовтий, червоний, фіолетовий, бузковий.

Воно може використовуватися не тільки для позначення меж ділянки.

Вертикальне озеленення дає можливість використовувати рослини в маскуванні і декоруванні різних елементів.

Разом з цим воно дозволяє відокремити одні елементи композиції від інших. Прекрасно виглядає куточок відпочинку, укритий ажурним листям кампсис або відокремлений від дитячого майданчика стриженої живоплотом. Велика його роль у створенні фону для інших рослин. Поряд з декоративними якостями певні рослини мають і ніжним ароматом в період цвітіння. Аромат квітучих троянд, жимолостей, гліцинії привертає до себе, сп'яняючи ніжним запахом.

Вертикальне озелененіеВертікальное озеленення стін будинку знижує рівень шуму, захищає від перегріву і влучення атмосферної вологи. А перголи та альтанки, повиті ліанами, створюють таку бажану тінь і порятунок від літньої спеки.

Поряд з багаторічними ліанами в вертикальному озелененні застосовують однорічні виткі рослини: запашний горошок, іпомею, лобію, мелотрія і багато інших. Однорічні ліани відрізняє ряд переваг: швидке зростання, невибагливість, надзвичайної краси квіти. Первозданна краса квіток троянд і клематисів, і яскраві нарядні плоди древогубца, лимонника, і апетитні грона винограду, і зелений глянець дівочого винограду тріостенного, осіння забарвлення пятілісточковий винограду і постійна строгість зеленого плюща. Ліани дозволяють ширше використовувати в створенні декоративних композицій малі архітектурні форми, розкривається в повному обсязі їх можливості.

Строительные элементы

Вертикальне озеленення

Натуральная Черепица

Лестница раздвижная