Верстат слюсарний

Верстат - це робочий стіл особливої конструкції, на якому встановлюються заготовки, інструменти та обладнання. На ньому можуть розміщуватися ємності для метизів та витратних матеріалів, пристосування для кріплення деталей, електророзетки. Представлені на нашому сайті верстаки слюсарні та столярні відрізняються високою функціональністю, міцністю і стійкістю.

  • Вы можете обратиться в нашу компанию и купить  верстак удобный и прочный для обустройства своего рабочего места для быстрой и качественной работы по самой выгодной и доступной цене.

види верстатів

Верстат слюсарний - використовується для закріплення і обробки металевих деталей. Має потужну стільницю, часто з можливістю нахилу і повороту. Для більш надійної фіксації вироби використовуються упори, струбцини, лещата.

Верстат столярний - призначений для дерев'яних заготовок. Кришка столу міцна, витримує великі навантаження. Деякі типи верстатів призначені для виконання окремих операцій, наприклад, торцювання пиляння.

Універсальний робочий стіл - підходить практично для будь-яких робіт з пластику, дереву, металу.

Важливі технічні характеристики

Розміри стола визначають габарити заготовки, максимально допустиме навантаження - її вага (в середньому 100-250 кг).

Додатковими функціями є наявність електричної розводки, підсвічування, пристосувань для кріплення оснащення, можливість регулювати розміри робочої поверхні. Для кращого виконання відрізних і свердлильних операцій в верстаті повинні бути пази і отвори.

На нашому сайті представлена виробнича меблі різної конструкції, в тому числі металеві верстаки - пересувні і стаціонарні, стаціонарні столярні та слюсарні верстаки. Ви можете придбати важкий робочий стіл або слюсарний складаний верстак, який займає мало місця, і відмінно підійде для гаража і тісній майстерні.

Чарівні росіянки

Монтаж сантехники

Акриловые краски