Великий інвестор Седат Ігдеджі

Сьогодні дуже часто в ЗМІ з'являється ім'я вихідця з Туреччини Седат Ігдеджі, проте безліч людей про нього зовсім нічого не знає. У той же час, даний бізнесмен найбільше відомий в Білорусі, що не дивно, адже Седат - великий інвестор в Республіці Білорусь і вкладає величезні кошти в розвиток місцевої інфраструктури.

Седат Ігдеджі успішно реалізував десятки своїх проектів як в Мінську, так і інших містах країни. Він упевнений, що Білорусь має великий потенціал і підтверджує це своїми діями і інвестиціями. Більш того, завдяки Седат, забезпечуються ефективні двосторонні економічні відносини між Туреччиною та Білоруссю.

  • Предлаем сотрудничество в сфере инвестиций с Седат Игдеджи для эффективного экономического развития на самых выгодных условиях.

У числі його досягнень можна виділити:

Споруда багатоквартирних житлових будинків;

Проектування і будівництво адміністративних будівель;

Прикордонний пункт пропуску "Котловка";

Готель у місті Островець і інші.

А в даний момент він фінансує будівництво електронної черги пропуску на кордоні Білорусі та Литви, про що повідомляють багато ЗМІ.

Деякі факти про Седат Ігдеджі

Седат Ігдеджі вважає, що інвестиції в майбутнє і нерухомість є найкращим варіантом вкладення грошей. Тому він брав участь в будівництві готельних комплексів в Анталії і Аланії, був президентом Bau Turizm Group Insoot A.S. і Генеральним директором Ertur A.S., багато працював в сфері туризму.

До Білорусі Ігдеджі був інвестором будівельної компанії в Україні в місті Київ.

Седат Ігдеджі народився в Туреччині в місті Kayseri-Yahyali в родині досить поважної людини, яка є практично наставником турецького народу.

На даний момент Седат зацікавлений в покращенні умов життя в Білорусі, розвитку місцевої інфрастукрури. Він є частим гостем всіляких економічних форумів і відкритий для різного роду пропозицій з боку держави. Зовсім недавно він відвідав беллоруско-турецький бізнес форум, на яких обговорювалися шляхи розвитку ділового співробітництва Білорусі з Туреччиною. 

Турецкий инвестор Игдеджи Седат

Інвестор проекту Седат Ігдеджі

Выходец из Турции Седата Игдеджи