Утиліта для завантаження відео з YouTube

Ні для кого не секрет, що телеефір вже давно втратив своє значення, адже зараз весь інформаційний і розважальний контент транслюється через відеохостінги. Про переваги і недоліки даного методу мовлення ми сперечатися не будемо, але з чистою совістю заявимо про те, що YouTube є найкращим серед місць для розміщення відеофайлів.

Вы можете скачать лучшее надежное приложение для андроид free youtube to mp3 converter для загрузки видео с ютуба быстро, качественно и делиться любимыми роликами с друзьями.

Буває так, що після перегляду ролика на YouTube хочеш показати його друзям, або подивитися разом з ними. Скинути посилання - не варіант, та й підключення до інтернету, як відомо, є не завжди. Доведеться згадати минулі часи і завантажити відео. Але як завантажити його на мобільний пристрій? Для цих цілей існують спеціальні додатки, оглядом android-версій яких ми і займемося.

Що ж повинна являти собою утиліта для завантаження відео з YouTube? На мій погляд, вона повинна бути максимально функціональною, простий і стильною. У нас повинен бути вибір дозволу завантаження, а дизайн програми хоча б віддалено повинен нагадувати сам сервіс YouTube.

Процес розділений на три кроки-дії: вибираємо відео, «ділимося» роликом з програмою і натискаємо на клавішу завантаження. Власне, весь процес представлений в наочної інструкції. А то зараз такі користувачі пішли - в трьох кнопках заблукають (ніякого сарказму!).

А все через те, що інтерфейс і дизайн утиліти аналогічний мобільної версії відеохостингу. Зверху червона смужка, шрифт і клавіші обведені білим і так далі. Природно, додаток оформлено в сучасному Material Design стилі.

Прямо з головного екрану можна перейти в додаток YouTube (або на сайт, якщо програма не встановлена). А можна і просто вставити посилання на ролик і перейти до завантаження відео. Після завантаження він буде відображатися на головному екрані.

Якщо зробити свайп вправо, у нас відкриється додаткове меню з категоріями, а також кількістю вільної та зайнятої пам'яті.

На жаль, максимальний дозвіл завантажується ролика - HD, формат mp4. Чому не можна завантажувати ролики в Full HD, 2K і 4K? Дана проблема обумовлена, знову ж таки, самим YouTube, оскільки в мобільній версії все ролики йдуть в HD якості, а дана утиліта «перехоплює» файл з офіційного джерела. Однак на форумах розробник утиліти обіцяє незабаром змінити ситуацію на краще.

Утилита для загрузки видео

Выбор толщины металлочерепицы

Пропуск для вантажівок

Советы для качественного ремонта