Установчі документи забудовника

Якщо ви не маєте достатнього досвіду для роботи з паперами, запросіть фахівця, що має справу з новобудовами, - компетентного ріелтора або юриста. Він вивчить документи і дасть їм експертну оцінку.

Установчі документи - щоб все було по закону

До установчих документів забудовника відносяться:

Статут компанії;

Свідоцтво ІПН;

Свідоцтво ОГРН;

Свідоцтво про реєстрацію в єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на volodymyrskyy.com.ua/ru/ быстро и без проблем и наслаждаться отличным архитектурным решением и комфортом по самой выгодной и доступной цене.

Зверніть увагу на правильність написання фірмового найменування компанії, на збіг її фактичного і юридичного адреси. Незайвим буде поцікавитися даними засновників і співвласників фірми, а також розподілом голосів в керуючих органах. Дуже важлива інформація про об'єкти, які компанія реалізувала протягом останніх трьох років, і їх адреси. Обов'язково дізнайтеся, наскільки терміни здачі кожного житлового комплексу відповідали запланованим.

Якщо якісь відомості здадуться вам недостовірними, або будуть виявлені відмінності між даними в документах і на офіційному сайті забудовника, краще проявити обережність і перевірити ще раз інформацію ще раз.

Ліцензія забудовника і дозвіл на будівництво - уточнюємо терміни дії

Ліцензія забудовника - ще один документ, який слід вивчити потенційного дольщику. Він дає компанії право на діяльність, пов'язану з будівництвом. Перш за все слід перевірити дані, що мають значення для покупця, - дату отримання, вид і номер ліцензії, орган, що видав документ.

Перше, в чому потрібно переконатися, - це в тому, що термін дії ліцензії не закінчився. Обов'язково вимагайте у співробітників офісу показати оригінал документа. Наявність у забудовника діючої ліцензії дуже важливо, так як вона легітимізує діяльність компанії.

Другий важливий документ - дозвіл на будівництво. Компанія може одночасно зводити декількох проектів, тому упевніться, що воно оформлено саме на той з них, в якому ви хочете придбати житло. Нерідкі випадки, коли забудовник робить документи на один об'єкт, а будує паралельно кілька житлових комплексів. Крім того, уточніть дату видачі дозволу, так як може виявитися, що воно прострочено.

Финансовое положение компании

Учредительные документы застройщика

Як Правильно Утеплити Дах Будинку

Фотографії Приватних Будинків

Якість обробки від забудовника