Установчі документи забудовника

Якщо ви не маєте достатнього досвіду для роботи з паперами, запросіть фахівця, що має справу з новобудовами, - компетентного ріелтора або юриста. Він вивчить документи і дасть їм експертну оцінку.

Установчі документи - щоб все було по закону

До установчих документів забудовника відносяться:

Статут компанії;

Свідоцтво ІПН;

Свідоцтво ОГРН;

Свідоцтво про реєстрацію в єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на volodymyrskyy.com.ua/ru/ быстро и без проблем и наслаждаться отличным архитектурным решением и комфортом по самой выгодной и доступной цене.

Зверніть увагу на правильність написання фірмового найменування компанії, на збіг її фактичного і юридичного адреси. Незайвим буде поцікавитися даними засновників і співвласників фірми, а також розподілом голосів в керуючих органах. Дуже важлива інформація про об'єкти, які компанія реалізувала протягом останніх трьох років, і їх адреси. Обов'язково дізнайтеся, наскільки терміни здачі кожного житлового комплексу відповідали запланованим.

Якщо якісь відомості здадуться вам недостовірними, або будуть виявлені відмінності між даними в документах і на офіційному сайті забудовника, краще проявити обережність і перевірити ще раз інформацію ще раз.

Ліцензія забудовника і дозвіл на будівництво - уточнюємо терміни дії

Ліцензія забудовника - ще один документ, який слід вивчити потенційного дольщику. Він дає компанії право на діяльність, пов'язану з будівництвом. Перш за все слід перевірити дані, що мають значення для покупця, - дату отримання, вид і номер ліцензії, орган, що видав документ.

Перше, в чому потрібно переконатися, - це в тому, що термін дії ліцензії не закінчився. Обов'язково вимагайте у співробітників офісу показати оригінал документа. Наявність у забудовника діючої ліцензії дуже важливо, так як вона легітимізує діяльність компанії.

Другий важливий документ - дозвіл на будівництво. Компанія може одночасно зводити декількох проектів, тому упевніться, що воно оформлено саме на той з них, в якому ви хочете придбати житло. Нерідкі випадки, коли забудовник робить документи на один об'єкт, а будує паралельно кілька житлових комплексів. Крім того, уточніть дату видачі дозволу, так як може виявитися, що воно прострочено.

Финансовое положение компании

Учредительные документы застройщика

Якість обробки від забудовника