Трансформатори напруги

Трансформатори напруги є прилади, які потрібні для гальванічної розв'язки ланцюгів низького і високого напруги у вторинних обмотках. Вони широко використовуються в різних вимірювальних ланцюгах, їх основне завдання - перетворення високої напруги лінії передач або генераторів в низьковольтне напруга, більш комфортне для вимірювань.

Вы можете купить качественный и надежный трансформатор напряжения измерительный для понижения высокого напряжения от производителя по самой лучшей и выгодной цене.

За допомогою трансформаторів від високої напруги ізолюються низьковольтні ланцюги захисту вимірювальних приладів. Це дає можливість економити на обладнанні, що застосовується в низьковольтних мережах, а також на ізоляції цих мереж. Всі трансформатори напруги функціонують в режимі холостого ходу. Сам прилад складається з декількох частин, серед яких зібраний з пластин листової електротехнічної сталі сердечник, первинна та вторинна обмотки. Трансформатор характеризується необхідним класом точності, який проявляється в певній амплітуді і вугіллі. При цьому один і той же прилад здатний функціонувати в різних класах точності від 0,5 до 1 і 3.

Різновиди трансформаторів напруги

Існують різні характеристики трансформатора напруги. Ними визначаються і типи приладів. Можна виділити наступні види:

заземлюючих прилад, один кінець первинної обмотки якого заземлений;

незаземляемий трансформатор, в якому всі кінці ізольовані;

трансформатор каскадного типу, в якому первинна обмотка ділиться на кілька секцій, а потужність передається в них до вторинної обмотці за допомогою сполучних частин;

ємнісний прилад, що містить відповідний дільник;

трансформатор двохобмотувальні типу, в якому є тільки одна вторинна обмотка напруги;

триобмотковий прилад з двома вторинними обмотками.

Кожен із зазначених вище приладів має свої особливості експлуатації та установки. У каталозі компанії «Велснаб» ви можете знайти різноманітні трансформатори напруги, купити їх можна за доступними цінами.

різноманітність варіантів

Залежно від того, для яких цілей вам необхідний прилад, як ви плануєте його використовувати, можна вибрати один з десятків варіантів. Ми реалізуємо продукцію за прийнятною вартістю завдяки гнучкій ціновій політиці фірми. Якщо вас цікавить трансформатор напруги, ціна якого не завищена, а якість знаходиться на найвищому рівні, до ваших послуг наш асортимент продукції. Наші фахівці допоможуть вибрати одну з моделей трансформаторів з потрібним класом точності і відповідно до галузі застосування

Гранітні лампади

Межкомнатные двери

Трансформаторы напряжения