​Тепла підлога - покрокова інструкція

Сучасні системи теплої підлоги гарні ще й тим, що їх можна встановити самостійно, дотримуючись інструкції від виробника. Монтаж таких рішень для обігріву відносно простий, але вимагає дотримання певних правил, які впливають на їх надійність і довговічність. Розглянемо, як змонтувати тепла підлога поетапно з урахуванням особливостей кожної системи і вимог виробника.

схеми монтажу

Вы можете купить недорогие шорты для беременны по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Залежно від конструкції теплої підлоги виділяють дві основні схеми укладання таких систем обігріву.

Мокрий монтаж передбачає облаштування монолітного блоку на цементній або клейовий основі, в якому жорстко зафіксований нагрівальний елемент. Тобто схема укладання має на увазі розміщення і закріплення елементів теплої підлоги на базовій поверхні, а потім їх заливку будівельною сумішшю з отриманням стяжки, фінішного наливної підлоги або готового кахельного або керамогранітного покриття;

Сухий монтаж передбачає укладання нагрівальних секцій без заливки будівельною сумішшю. При цьому фінішне покриття монтується або безпосередньо на нагрівальний елемент, або з установкою проміжного шару для забезпечення жорсткості всієї системи.

Для мокрого монтажу підходять стрижневі й кабельні теплі підлоги. Ці варіанти зазвичай вибираються при виконанні капітельного ремонту або при чистової внутрішній обробці житла в новобудові.

Для сухого монтажу призначені плівкові теплі підлоги, які логічно встановлювати при виконанні косметичного ремонту, наприклад, при заміні підлогового покриття. Слід врахувати, що термопленку допускається укладати лише під ламінат, паркетну дошку, ковролін, лінолеум, але не можна застосовувати при обробці кахлем або іншим керамічним матеріалом.

Тепла підлога - покрокове керівництво по монтажу

У загальному вигляді схема укладання теплої підлоги передбачає виконання таких операцій:

Підготовка підстави (очищення від сміття, шпаклівка тріщин, грунтовка);

Укладання теплоізоляційного матеріалу;

Розкладка і з'єднання нагрівальних елементів один з одним;

Монтаж терморегулятора і термодатчиков;

Приєднання нагрівальних елементів до терморегулятора;

Перевірка правильності складання системи обігріву;

Облаштування підлогового покриття (для мокрого монтажу - заливка стяжки і укладання фінішного матеріалу, для сухого монтажу - укладання підлогового покриття).

​Ця клопітна консервація.

Переваги МФУ над окремими пристроями

Садовый и огородный инструмент

Покрівля Металочерепиця Інструкція