Технічні особливості та переваги настінних кондиціонерів

Сучасні кондиціонери - це величезний асортимент моделей різного типу, в тому числі і дорогі канальні і касетні стельові системи. Що це таке і які їхні переваги - розглянемо в статті.

Технічні особливості настінних кондиціонерів

Настінний варіант виконання кондиціонера, як правило, має на увазі класичну спліт-систему із зовнішнього і внутрішнього блоків.

Більший зовнішній блок встановлюється на зовнішній стіні будівлі, і з'єднується з внутрішнім модулем за допомогою спеціальних трубок для протоки холодоагенту.

Вы можете выбрать надежные и долговечные кондиционеры по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток на https://www.ecoalt.km.ua/shop/, к Вашему вниманию огромный ассортимент товаров от производителей с мировым именем.

Зовнішній блок включає в себе компресорну установку, тоді як внутрішній оснащений вентилятором створює потік повітря, системою управління і контролю, а також додатковими системами фільтрації.

Важлива особливість, про яку варто знати

Слід пам'ятати, що настінний кондиціонер не здійснює подачу свіжого повітря з вулиці. Тому рециркуляція повітряних потоків може бути пов'язана з накопиченням вологи - в сучасних моделях ця проблем вирішується використанням дренажних систем, завдяки яким надлишковий конденсат відводиться по спеціальних трубках за межі приміщення.

Безперечними перевагами спліт-систем є:

Дешевизна (особливо в порівнянні з пристроями стельового типу)

Зручність монтажу (установка настінного кондиціонера найчастіше не вимагає спеціальної підготовки приміщення, чим грішать канальні і касетні пристрої)

Простота обслуговування (нескладні дії по догляду за внутрішнім блоком кондиціонера більшість користувачів може виконувати самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця)

Ефективна робота, при досить компактних розмірах (в цьому очевидна перевага настінних пристроїв перед більшими системами віконного типу)

Можливість роботи і на обігрів, і на охолодження

Безліч допоміжних функцій, наприклад антибактеріальної очищення, відкладеного запуску, гарячого старту, іонізації і осушення повітря

Можливість використання для кондиціонування невеликих приміщень (більш кращий варіант, в порівнянні, наприклад, з дорогої колоною системою)

Невеликий рівень шуму (що критично для громіздких і гучних віконних і підлогових кондиціонерів)

​Характеристики та переваги акрилової фарби

Підхід до вивчення геодинамічних процесів

Ремонт компресорів автокондиціонерів

Основні особливості алюмінієвих радіаторів

Основні характеристики фотополімерних матеріалів