Світлодіодний відео екран

Найпоширенішим способом застосування світлодіодних екранів є саме розміщення на них реклами. Залежно від дозволу екрану і його кольору складається його вартість. Така продукція дуже дорога, але окупається досить швидко, особливо при установці на одній з площ міста і цілодобовому показі рекламних роликів. Для проведення короткострокових рекламних акцій або для обладнання сцен під час концертів можна брати світлодіодні екрани на прокат, що досить вигідно.

  •  Вы можете заказать экран светодиодный для наружной рекламы или размещения в торгово-развлекательном центре, банках и предприятиях, шоу-бизнесе. дорожно-транспортной отрасли по самой выгодной и доступной цене. 

Адже компанія-орендодавець не тільки забезпечить вас всім необхідним обладнанням, а й здійснить його установку, наладку і управління зображенням при необхідності. Такі екрани можуть мати будь-які розміри до сотень квадратних метрів. Саме тому оренда світлодіодних екранів для проведення масових заходів сьогодні стає навіть більш популярною, ніж оренда плазми.

Світлодіодний відео екран поєднав в собі все найкраще від інших рекламоносіїв: відео від телебачення, щоденне текстове наповнення від друку, великоформатний елемент BTL компаній, одноразовий контроль за контентом від інтернету і місце розташування в міському середовищі зовнішньої реклами.

Динамічна реклама на сьогоднішній день є найбільш ефектною серед усього розмаїття видів зовнішньої реклами. Яскрава, контрастна картинка, швидкий рух і цікавий сюжет привернуть увагу всіх, хто йде або їде повз. Приміщення реклами на відеоекрані обходиться значно дешевше, ніж реклама на телебаченні. Реклама на відеоекрані не викликає роздратування, як телевізійна, а навпаки, приваблює.

У порівнянні з іншими маркетинговими інструментами рекламні екрани для вулиці мають списком очевидних сильних сторін:

Яскраве зображення, яким будь-які погодні умови -не перешкода

Динамічна, що привертає увагу картинка захоплює увагу більшої аудиторії, ніж стандартний рекламний стенд.

Широкий кут огляду

Можливість демонстрації одного або декількох рекламних роликів

Світлодіодний екран працює цілодобово

Виробники led екранів відзначають довгий термін служби дисплеїв - до 100 тисяч годин

При випаданні одного пікселя немає необхідності повністю замінювати дисплей, необхідно лише поставити новий світлодіодний модуль.

Світлодіодний екран може транслювати необмежену кількість рекламних блоків.

Автополив в теплице

Новогодние истории

Світлодіодний прожектор

Мансардний Будинок Фото