Світлодіодний прожектор

Прожектори світлодіодні вуличні ПРС - найкраща заміна ламп розжарювання, які використовуються для підсвічування будівель і елементів ландшафту. Найчастіше світлодіодні прожектори ПРС використовується для підсвічування великих об'єктів, наприклад, рекламних щитів, будівель, пам'ятників, дерев і т.д.

Прожектор світлодіодний вуличний

Крім виключно практичного застосування вуличні світлодіодні прожектори виконують декоративні функції, як в архітектурі, так і в ландшафтному дизайні.

Вы можете выбрать и заказать надежный и долговечный прожектор с гибридным питанием по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Купуючи світлодіодний прожектор для освітлення невеликої території зручно вибирати його з датчиком руху, який включає світло тільки при наближенні транспорту, людей і великих тварин. Після закінчення встановленого часу він гасне. Такий режим роботи освітлювального приладу не тільки заощадить електроенергію, а й збільшить його термін служби.

Застосування світлодіодних прожекторів

Вони є ідеальним рішенням, коли потрібно освітити доріжки присадибної ділянки, приватний будинок або дачу. В цьому випадку вибираються прилади з відтінками білого світла, щоб не спотворювати сприйняття світла.

Навпаки, при оформленні саду або паркової зони частіше вибирають кольорові джерела, які допоможуть підкреслити найбільш виразні деталі. Особливо ефектно, в таких випадках, буде виглядати підсвічування знизу, коли кольорові промені дробляться в водяних струменях або краплях роси.

При підсвічуванні всієї будівлі перевага віддається прожекторам з вузьким пучком світла, який буде підкреслювати тільки необхідні архітектурні елементи.

І звичайно ж не можна не згадати про яскравих шоу і святах, де рекордсменами по ефектах є зенітні прожектори. Їх тонкі яскраві промені розрізають нічний небосхил, світло від яких видно на відстані до 30 кілометрів.

Насправді видів світлодіодних прожекторів значно більше, тому ознайомившись з сайтом нашого магазину, ви зможете купити ті варіанти, які максимально задовольнять ваші потреби. З розвитком інфраструктури з'являється велика кількість нових освітлювальних приладів, які розраховані на певну область застосування. І якщо раніше для освітлення територій, що охороняються, тунелів та фасадів будівель використовувалися галогенові світильники, то тепер все частіше можна побачити світлодіодні прожектори, які стали набагато популярнішими.

Виникає питання, чим обумовлений такий успіх по суті недавно з'явилися джерел світла? Щоб відповісти на це питання, ми детально розглянемо всі аспекти застосування даних пристроїв.

Монтаж кровли из черепицы

Світлодіодний відео екран

Социальный проект