Сучасні LED світильники

Сучасні LED світильники: переваги, недоліки, строки окупності, особливості експлуатації, використовувані матеріали і ін. Детально про те, що необхідно знати про світлодіодних світильниках, читайте в статті.

До недавнього часу світлодіодне освітлення було непридатним для масштабного використання як основне джерело світла. Ці напівпровідники більше використовувалися як допоміжний освітлення через тьмяного світлового потоку. У міру вдосконалення властивостей і характеристик світлодіодних світильників, даний продукт на сьогоднішній день є одним з головних і найбільш популярним типом освітлювальних приладів. Їх застосовують повсюдно - від декоративного освітлення квартир та будинків до монтажу потужних освітлювальних систем в промислових масштабах.

  • Лучший магазин электротоваров в алматы предлагает широкий ассортимент люстр и светильников от крупнейших производителей светотехники и электрики для освещения по самой выгодной и доступной цене.

Принцип роботи світлодіодів або, як їх ще називають, світильники LED, заснований на проходженні електричного розряду через напівпровідник, в результаті чого виходить світло. Ефективність світлодіодних світильників і мінімальний термін окупності - основні переваги даного типу приладів. Тут є одне «але», світлодіоди потрібно купувати у перевірених виробників, щоб не придбати неякісний продукт сумнівного виробництва.

Далі поговоримо про переваги і недоліки LED-технологій в порівнянні з іншими типами освітлювальної продукції.

Переваги світлодіодних світильників

Термін експлуатації світлодіодів набагато перевищує термін служби інших типів освітлювальних ламп. Тут головне, що з часом, основні показники ефективності роботи світлодіодних ламп, такі як якість і потужність світлового потоку практично не змінюються. Для порівняння оптимальний термін експлуатації LED лампи становить 100 тисяч годин, ДРЛ - 12 тисяч годин, дугових натрієвих ламп - 25 тисяч годин, галогенних - до 3 000 годин.

Використання світлодіодів сприяє величезної економії (до 70%) на споживанні електроенергії в порівнянні з містять ртуть і газорозрядними типами ламп. Для прикладу, в лампах розжарювання 95% енергії втрачається на виділення тепла.

Світлодіодні світильники безпечні з екологічної точки зору і не вимагають особливої утилізації на відміну від люмінесцентних та ДНАТ ламп, ДРЛ, які містять небезпечні речовини і суміші на основі ртуті.

Світильники LED мають високий ступінь механічної захисту за рахунок монолітної вібростійкою конструкції корпусу приладу, виконаного на основі алюмінієвого сплаву.

Світлодіодні лампи представлені широким модельним рядом для конкретних умов експлуатації, які охоплюються площ, з можливістю виготовлення приладів необхідної потужності під будь-який запит клієнта.

На відміну від ламп ДРЛ, які повільно запалюються і виходять на потрібну потужність освітлення тільки по закінченню мінімум десяти хвилин, світлодіоди включаються моментально.

Світлодіоди випромінюють світло високої контрастності, що дозволяє якісно висвітлювати територію в будь-який час доби з індексом передачі кольору в межах 80 одиниць. При цьому коефіцієнт корисної дії дорівнює 100%.

LED светильники

Сучасні слухові апарати

Сучасні види тканин