Способи очищення металевих поверхонь

Підготовка металевої поверхні до фарбування - етап, яким не можна нехтувати, оскільки саме від підготовки залежить подальша функціональність покриття і його довговічність. Існує кілька різних способів, якими може бути виконана очищення металевих поверхонь. Хімічний спосіб сьогодні вважається найбільш простим і технологічним, проте багато хто вважає його неефективним, вважаючи за краще йому механічну або термічну очистку. Чи справді це так і який спосіб в результаті краще?

Вы можете воспользоваться услугой очистка металла на самых выгодных условиях по доступной и низкой цене, мы выполняем очистку и покраску металлических изделий любой сложности и размеров.

Механічне очищення металу від фарби і іржі не така складна і вимагає наявності досить простих інструментів - наждачного паперу, щітки з металевим ворсом, гострого скребка. Цей спосіб підходить для очищення металу від фарби і іржі, але актуальний лише в разі, коли робота має бути на невеликій ділянці.

Якщо ж треба очистити кілька квадратних метрів металу, не обійтися без такого електроінструменту, як дриль або болгарка зі спеціальними насадками. Мінуси процесу - високий ступінь трудовитрат, а також неможливість гарантовано досягти потрібного результату.

Наступний спосіб - це термічний, який реалізується шляхом нагрівання поверхні за допомогою будівельного фена для того, щоб нагріта фарба відшарувалася і її можна було зчистити простим шпателем. Прообразом цього методу було використання праски, яким фарбу нагрівали через алюмінієву фольгу, і це було вкрай повільно, до того ж не завжди результативно. Будівельний фен здатний нагріти поверхню швидше і ефективніше, але от чи варто купувати це дорогий інструмент, якщо вам потрібно зняти фарбу з металу один-єдиний раз?

Сучасні виробники можуть запропонувати широкий спектр змивів для фарби, в тому числі і спеціалізовані склади для роботи по металу, якими і проводиться очищення металевих поверхонь. Хімічний спосіб не вимагає спеціальних інструментів, а кисті та малярні валики для нанесення складу можна легко і не затратно купити в будь-якому будівельному магазині. Застосування змивки чимось схоже на процес фарбування, з тією лише різницею, що змив наноситься набагато більш товстим шаром, ніж фарбувальний склад.

Вплив змивки помітно візуально, оскільки її проникнення в фарбу супроводжується здуттям покриття і його відшаруванням. Різні марки змивки мають різний час впливу, тому зверніть увагу на інструкцію, де сказано про це самому часі. Після того, як склад подіє на фарбу, її можна буде просто зняти шпателем або щіткою по металу. Хороші склади здатні очистити поверхню з першого разу, так що краще не економити на смивке, інакше доведеться наносити склад кілька разів.

Способи вироблення шкіри

Як Покрити Дах Металочерепицею

Призначення фасадних табличок

Способы перевода денег онлайн

Що подивитися в Рівному і області