​Скляні перегородки в дизайні квартири

Скляні перегородки в інтер'єрі квартири

Glass перегородки в інтер'єрі сучасної квартири є багатофункціональним елементом. Вони служать для вирішення естетичних і практичних завдань, в залежності від побажань власника і ідеї дизайнера. За допомогою деталей, виготовлених з ударостійкого скла, можна реалізувати зонування квартири-студії, візуально розмежувати великий простір, не роблячи його більш важким, дозволяючи світлу і повітрю вільно циркулювати по квартирі. Вы можете заказать и купить межкомнатные перегородки из стекла для дома или офиса по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Скляні перегородки в інтер'єрі квартири

Типи міжкімнатних перегородок

Різноманітність дизайнерських та дизайнерських рішень дозволяє вибрати будь-який з десятків можливих варіантів, які підходять під конкретні умови і завдання. Основні типи конструкцій зі скла та інших матеріалів підрозділяються на наступні групи:

стаціонарні і мобільні;

повністю або частково розсувні, складні, з дверцятами і без дверей;

з цільного скла, склоблоків та рами;

радіус і класика;

з матового, кольорового, прозорого скла, з малюнками, вітражами, підсвічуванням, іншими інтер'єрними рішеннями.

Скляні перегородки в інтер'єрі квартири

Фіксовані та мобільні екрани

Стаціонарні скляні перегородки в інтер'єрі приміщення кріпляться за допомогою спеціальних пристосувань до стін, стелі й підлоги із каркасною основою або без неї. Змінити їх розташування можна тільки шляхом розбирання. Такі вироби часто використовуються не тільки в житлових приміщеннях, але і в інтер'єрі ванної кімнати, душової кабіни, - так званих «санітарних» перегородок, часто з безрамним склінням.

Мобільні типи - це модулі, з'єднані стійками, як екран. Використовується як тимчасовий інструмент при оформленні квартир і офісів, допомагаючи зонувати простір.

Скляні перегородки в інтер'єрі квартири

Каркасні і безкаркасні моделі з або без дверей

Якщо поділ однієї великої кімнати на дві частини вимагає усамітнення, звукоізоляції або, наприклад, в разі поділу кухні і вітальні частково позбутися від запахів, вам знадобляться перегородки з дверима. Розсувні, орні або складні двері, такі як складні двері, також можна використовувати у ванній кімнаті, в тому числі для гідроізоляції. Радіальні моделі відрізняються від лінійних і прямокутних тільки радіальним розташуванням направляючих розсувних дверей і формою самої перегородки. Вони дорожче через їх складної форми.

Внутрішні перегородки можуть бути виконані з цільного скла або з використанням рами з алюмінієвих деталей. Як правило, рамка виконана в чорному, білому або кольорі дерева, що надає дизайну ефектний графічний дизайн. У разі французького типу скління з імпостами, обрамлення відбувається не тільки по периметру, але і по всій площі. Цей варіант ідеально підходить як для сучасних, так і для романтичних провансальських інтер'єрів, а також вигідний тим, що в разі пошкодження необхідно замінити невеликий елемент, а не все скло. Інший популярний тип перегородок зроблений з скляних блоків, які відливаються окремо і складаються в повноцінну стіну, як цеглини. Вони забезпечують хорошу звукоізоляцію, пропускають світло, але не повністю прозорі, як у прикладі на фото.

​Дерево маслом не испортишь

​Оформление окна в квартире

​Цегла в інтерєрі квартири

Оконная решетка из нержавеющей стали

Ремонт квартиры в скандинавском стиле