Шведська стінка для дорослих і дітей

Рух - це життя, спорт - це здоров'я. Ці аксіоми ми всі знаємо з дитинства, але прислухаємося ми до них? Подивіться на себе в дзеркало: бліда шкіра, сутулість, в'ялі м'язи - за комп'ютером особливо не оздоровить, це природно. І, звичайно ж, на тренажерний зал немає часу, коштів або просто бажання.

К Вашим услугам лучшая высококачественная шведская стенка для дома, широкий выбор, разнообразие моделей, гарантия надежности и безопасности по самой выгодной и доступной цене.

Проте, ми із заздрістю дивимося на людей з гарною фігурою, на струнких людей з гордою поставою ... але в спортзал все рано не йдемо. Спальня - ванна - кухня - маршрутка - офіс - маршрутка - кухня ... замкнуте коло, в якому немає місця спорту, немає місця здоров'ю, немає місця бадьорості і гарного самопочуття. А все тому, що ми забули про прекрасне винахід, мабуть, кращому винахід шведів - шведські стінки.

Шведська стінка для дорослих і дітей!

Ніхто не буде сперечатися з твердженням, що діти - це наше майбутнє. І всі ми хочемо, щоб наші діти росли здоровими, міцними, енергійними. Але, діти беруть приклад з батьків, і сучасні дітлахи більше часу проводять за комп'ютером, ніж у дворі, або стадіоні.

Результат - сколіози, кіфози, короткозорість, швидка стомлюваність і так далі, і тому подібне. І не думайте, що у вас вийти привчити дитину до спорту пізніше - немає, до цього необхідно привчати з того моменту, як малюк навчився твердо стояти на ногах. І покупка шведської стінки для дітей допоможе вам в цьому.

А уявіть, якщо шведська стінка для дорослих вдома буде як постійне місце для ваших тренувань? Веть діти звикли брати приклад з дорослих, тому якщо ви хочете привчити своє чадо до більшого проведення часу у шведської стінки - подайте приклад: дорослий, який займається на шведській стінці найкращий приклад! Дитині стимул для занять, а вам додаткове тренування після довгого дня роботи!

Шведська стінка для дітей (з турніком, брусами, канатом), як і шведські стінки для дорослих допоможе вашій дитині розвиватися гармонійно. Дитяча - допоможе рости вашій дитині міцному, сильному, гнучкому, енергійному. А це означає, що вона допомагає і в їх інтелектуальному розвитку - адже чим енергійніше дитина, тим він цікавіше, а що як і цікавість формує пізнавальну діяльність.

Тому дитяча шведська стінка - це неодмінний в будь-якій квартирі спортивний снаряд. Крім того, - це незамінна частина інтер'єру, якщо ваша дитина - непосида.

У майбутньому всі будуть дивуватися здібностям вашої дитини, його гнучкості, спритності, силі, витривалості. Можливо, він не стане професійним спортсменом, але у нього будуть всі задатки для цього.

Шведська стінка для дітей в квартиру!

Сама по собі шведська стінка для дітей, так і для дорослих досить ефективна. Але сьогодні пропонується стільки комплектацій, стільки додаткових елементів, що просто гріх не скористатися такою можливістю, і не придбати справжній домашній спортивний комплекс.

Дитяча шведська стінка, найчастіше, комплектується мотузяною драбиною, гімнастичними кільцями, канатом. Цього комплексу цілком достатньо для вашої дитини. Хочете більшого? Дитяча стінка може доповнитись гойдалками, трапецією і спеціальним навісним турніком. Як бачите, це - справжній спортзал для дітей, які не залишаться байдужими до нього.

Що стосується дорослих, то шведські стінки комплектуються різними навісними турніками, стійкою для штанги, брусами, дошкою для преса. Вона з успіхом замінить вам спортзал. Крім того, даний тренажер компактний, так як всі елементи для нього - навісні, а значить, не займають багато місця.

Сьогодні найбільш поширена дерев'яна шведська стінка, але металева так само набирає популярність. Так, металеві шведські стінки зустрічається в спортзалах, квартирах, іншими словами - всюди. Чим же вона привертає - так це своєю міцністю і оригінальним зовнішнім виглядом, який ви оціните по достоїнству.

Говорячи про зовнішній вигляд, варто зауважити, що шведські стінки прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр. Так, вона прекрасно доповнить інтер'єр дитячої, домашня шведська стінка створить оригінальний, сучасний і спортивний дизайн будь-якої кімнати. Крім того, сучасні шведські стінки випускаються з досить привабливим дизайном.

Навіть проста шведська стінка з турніком допоможе вам завжди бути у відмінній формі. А якщо ваш домашній силовий тренажер обладнаний брусами, або дошкою для преса - це гарантія вашого прекрасного самопочуття і вашої привабливості.

Короткострокова оренда житла

Тип пропуска для грузовиков

Профнастил для забору і даху