Що робити якщо ​розбитий дисплей

Розбитий дисплей

Дві стандартних причини механічного пошкодження дисплея - це падіння апарату на підлогу і поздовжнє деформація в кишені брюк. Імовірність ушкодження дисплея при падінні можна знизити, використовуючи захисні чохли ( «бампери») і наклеївши захисну плівку на дисплей (вона також надає додаткову міцність вашого апарату). Якщо дисплей все-таки розбився, то в більшості випадків, таке пошкодження по гарантії починають вже не вдасться. Самостійний ремонт користувачем такого дефекту неможливий. У нашому СЦ дисплей вашого апарату замінять на новий. К Вашим услугам профессиональная замена экрана Samsung S8 быстро и точно в срок, по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат.  Для ремонту апаратів ми використовуємо тільки оригінальні запчастини від виробників телефонів. У разі, якщо ваш апарат є вологозахищеним, то після заміни дисплея герметичність вашого апарату не погіршиться. Збірку вологозахищених апаратів ми проводимо на спеціальному обладнання від виробника (преси), які відновлюють герметичність апарату. А після складання вологозахищених апаратів обов'язково проводиться тест на герметичність.

У Вашого телефону, смартфона або планшета розбитий дисплей і ви не знаєте що робити? Зверніться в професійний сервісний центр. Ми допоможемо швидко усунути поломку і привести пристрій у робочий стан. Зв'язатися з нашої майстерні можна будь-яким зручним способом зі сторінки контактів. Наші майстри проведуть діагностику пристрої і визначать, чому у телефону розбитий дисплей, пояснять як усунути цю поломку і скільки часу займе ремонт вироби.

Наші переваги

Ексклюзивний рівень авторизації

Авторизації виробників дозволяють нам виконувати ремонт вищого рівня - заміну основних плат, ремонт вологозахищений моделей, складний електричний ремонт. Ремонт стільникових телефонів - послуга, яка періодично потрібна кожному: залишитися без зв'язку сьогодні - все одно, що залишитися без обох рук.

Що собою являє підйомне ліжко

Принципы выбора утеплителя

Агода бронирование отелей

Варіанти конструкцій басейнів