Розширювальний бак

Розширювальний бак в системі опалення виконує, по суті ту ж функцію, що і гідроакумулятор в системі водопостачання. Установка розширювального бака дає можливість компенсувати температурне розширення теплоносія - таким чином, знижується ризик появи протікання і розривів опалювального контуру. Розширювальні баки для опалювальних систем виробляються багатьма компаніями. У цій статті ми проаналізуємо особливості конструкції і ключові переваги розширювальних баків. Конструкція розширювального бака. Вы можете заказать и купить расширительные баки для отопления по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Компанія поряд з гідроакумулятором і іншими виробами виробляє і Експанзомати (інша назва розширювальних баків) для систем опалення. Асортимент розширювальних баків досить великий, але принципова схема у таких виробів однакова:

Розширювальний бак представляє собою герметичну ємність. Для виготовлення баків використовується вуглецева сталь, що дозволяє надати резервуару міцність і забезпечити стійкість до перепадів тиску (до 6 атм.).

Зовнішня поверхня бака забарвлюється порошковою емаллю червоного кольору. Це - одне з важливих візуальних відмінностей розширювальний баків від гідроакумуляторів - ті роблять синіми. Емаль не тільки надає баку привабливий зовнішній вигляд, але і захищає сталь від впливу вологи.

Усередині резервуара закріплюється еластична мембрана системні рішення (етилен-пропіленовий матеріал). Ця мембрана розділяє внутрішній об'єм бака на дві області: робочу, куди надходить теплоносій, і повітряну - зазор між зовнішніми стінками мембрани і стінками бака.

В повітряну камеру розширювального бака закачується повітря. Робочий тиск повітря в баках становить близько 1,5 атм., Що дозволяє мембрані ефективно виконувати свої функції. Для відведення тиску встановлюється повітряний клапан, накритий пластиковим кожухом.

Баки можуть мати як вертикальну, так і горизонтальну конфігурацію. Вертикальні моделі більш популярні, оскільки для їх установки потрібно менше вільного простору.

Обсяг бака залежить від того, для якої опалювальної системи він призначається. Компанія випускає розширювальні баки з робочим об'ємом резервуара від 5 до 100 л. Крім того, при необхідності може бути виготовлений бак до 500 літрів.

Мансарда з Чердака

Покрівельні Плівки

Обзор смартнофона

Подделка денег

Копії кредитних карт