Розпил ДСП за розмірами замовника

Розпил (розпилювання, розкрій) ЛДСП, ДСП - це основний етап виробництва меблевих деталей, який полягає в тому, що листовий матеріал розкроюється на деталі потрібної форми і розмірів.

Розкрій ДСП є одним з найбільш важливих етапів в сучасному виробництві деталей для виготовлення меблів. Це досить трудомісткий процес, що вимагає обов'язкового використання професійного обладнання, оскільки ручний інструмент або неякісне обладнання призводить до появи неестетичних відколів і тріщин на матеріалі.

  •  Вы можете заказать услугу порезка дсп киев для изготовления мебельных деталей, а также сопутствующих элементов согласно вашим размерам и чертежам по самой выгодной и приятной цене.

В меблевій корпорації здійснюється розпил ДСП за розмірами замовника на спеціальному обладнанні італійського та німецького виробництва з використанням алмазних дисків. Наявність власного обладнання дозволяє якісно виконувати великі обсяги роботи за мінімальний часовий проміжок.

Для невеликих меблевих виробництв і цехів по виготовленню меблів можливість замовити швидкий, точний якісний (без сколів і тріщин) розпил ДСП і ЛДСП відкриває воістину необмежені можливості для розширення виробництва і виготовлення різноманітних меблів від простої до елітної, найвищої якості, чудових естетичних показників і з чудовими експлуатаційними показниками.

В процесі виготовлення різноманітної сучасної меблів неможливо обійтися без розпилу ЛДСП. В даний час це один з основних матеріалів у виробництві меблів. Безумовно, виробництво меблів з натуральної деревини існує, проте в процентному співвідношенні воно займає нішу в 5-1015-18% від загальної кількості вироблених меблів, основний потік виробництва використовує високоякісний ДСП і ЛДСП. Якщо ви ставитеся до цих 5-10 відсоткам виробників меблів з масиву, ми можемо запропонувати розкрій мдф плит ламінованих шпоном. Виходячи з наведених даних стає зрозумілим, наскільки важливо знайти досвідчених фахівців в області розпилу розпилювання листів ДСП і ЛДСП, оскільки від філігранної точності процесу і відсутності шлюбу залежить кінцева вартість продукції і прибутковості компанії, якість, зносостійкість і зовнішня привабливість виробленої продукції.

Переваги ліжка від виробника

Агода бронирование отелей

Якість обробки від забудовника

Гибкая Черепица Укладка