Ремонт компресорів автокондиціонерів

Ремонт компресорів автокондиціонерів

Компресор кондиціонера - це дорогий агрегат, він серце кондиціонера і без нього ніяк. Зламався, значить в машині буде лазня.

Природно, так як вартість нового компресора буде високою, в більшості випадків варто спробувати виконати ремонт і можливо, що компресор підлягає відновленню і ціна його ремонту буде набагато нижче, ніж заміна. Ремонт и заправка кондиционера авто доступна по выгодной и доступной цене без накруток и переплат.

Якісний ремонт дозволяє повернути працездатність компресора і забезпечити роботу автомобільного кондиціонера на роки вперед.

Ціна ремонту автокондиціонера

Ціна ремонту автокондиціонера безпосередньо залежить від поломки і ступеня складності ремонтних робіт. На ціну впливає: чи потрібно проводити демонтаж обладнання, що вийшло з ладу, чи буде потрібно демонтаж додаткових елементів в підкапотному просторі або елементів інтер'єру (торпедо, центральної консолі і т.п.), природно ціна залежить і від необхідних запасних частин або ремкомплектов.

Автостудія намагається тримати свої ціни на прийнятному рівні, так, щоб вартість ремонту не валила автовласника в шок і він був задоволений, а ціна була зрозумілою і виправданою. Система кондиціонування авто - складний механізм, що вимагає до себе професійного підходу. Фахівці компанії «Автокомплект» завжди готові запропонувати повний спектр техобслуговування, що включає в себе ремонт насоса, конденсатора, радіатора і шлангів кондиціонера автомобіля. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожної марки транспортного засобу, знаючи про її специфічні особливості в плані усунення несправностей. Сервіс автокондиціонерів включає в себе наступні види робіт:

ремонт обладнання;

пайка фітингів, трубок;

перевірка роботи системи;

діагностика з використанням ультрафіолету;

заправка системи охолодження.

Хочемо зазначити, що ремонт автомобільних радіаторів кондиціонера займає особливе місце, оскільки саме ця деталь виходить з ладу найчастіше. Наші фахівці проведуть огляд пристрою та виявлять причини несправності. Потім визначать тип ремонту: внутрішній, зовнішній, зварювання, пайка або повна заміна комплектуючого. Підсумкова ціна ремонту радіаторів кондиціонера автомобілів залежить від тривалості та складності проведених робіт, тому озвучується клієнту після їх завершення.

На другій позиції за частотою виконання варто ремонт трубок і компресорів кондиціонерів автомобілів. Ці деталі виходять з ладу від впливу несприятливих погодних умов.

Незалежно від складності та типу поломок ми впевнені, що зможемо впоратися з ними якісно і швидко. До того ж ми пропонуємо ціна на ремонт шланга, радіатора, насосів і компресора кондиціонера авто радує своєю доступністю, тому обов'язково сподобається вам.

Як застосовувати гонадотропін

Ремонт квартиры в новостройке

Де можна зареєструвати шлюб з іноземцем

Ремонт квартиры в скандинавском стиле