Регулятори тиску

Прямодействующім РЕГУЛЯТОРИ ТИСКУ

Регулятори тиску (або редуктора) - це регулюючі пристрої. Вони знижують тиск різних робочих середовищ і підтримують його на необхідному рівні.

Розрізняють регулятори:

прямої дії (управляються робочим середовищем);

непрямої дії (управляються за допомогою будь-якої сторонньої енергії).

Для яких робочих середовищ використовують прямодействующие регулятори тиску?

Для газоподібних речовин.

Для рідин.

застосування:

Системи водопостачання (промислові та побутові). Регуляторы давления для автоматического поддержания давления в системах Вы можете купить по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Системи опалення.

Вентиляційне обладнання.

Холодильна і кліматична техніка.

Основні переваги регуляторів тиску:

Вони дуже компактні і прості у використанні.

Мають високу швидкість спрацьовування.

Зручні в експлуатації.

Установка даних пристроїв виключає будь-яку можливість поломки обладнання через стрибки тиску і забезпечує необхідну витрату газоподібних або рідких речовин.

Пристрій і принцип роботи

Перш ніж купити регулятор тиску, необхідно ознайомитися з його пристроєм. Обов'язковими елементами будь-якого прямодействующім редуктора тиску є. Корпус КНС виготовлений із залізобетону, нержавіючої сталі або пластику з армировкой;

в складі устаткування є наступне обладнання: два заглибних насоса, сигналізатори рівня поплавкового типу, нержавіючі труби, корзина для крупного сміття, запірна арматура, повітроводи примусової вентиляції, сходи і майданчики для обслуговуючого персоналу;

все обладнання стійке до дії агресивних середовищ;

термін служби станції перевищує 30 років.

Крім технологічного обладнання, в комплект поставки може бути включена наземна частина станції - павільйон. Він оснащений усіма необхідними комунікаціями: електричної розводкою, системами вентиляції та опалення. Ця особливість дозволяє уникнути постійної присутності обслуговуючого персоналу на станції і скоротити витрати, пов'язані з її експлуатацією. Система автоматики допомагає досягти рівномірного зносу і правильного циклу роботи заглибних насосів, контролює їх робочі характеристики. При збої вийшло з ладу обладнання вимикається, включається резервне. Тут присутній вантажопідйомне обладнання і щит управління. Наші повністю укомплектовані і готові до експлуатації після установки.

Медная черепица

Регулятори тиску

Металочерепиця

Виды черепицы