Реалізований соціальний проект

Асоціацією Турецький капітал був реалізований соціальний проект зі зведення та організації роботи дитячого садка місткістю 60 дітей.

У серпні 2016 року було побудовано і здано в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок в Новополоцьку. Замовником і забудовником виступила білорусько-турецька компанія СУП «Олімп інвест», учасник організації «Асоціація турецька капітал». Генпідрядником був обраний - будівельно-монтажний ТРЕСТ № 16 м Новополоцка.

Игдеджи Седат крупный инвестор Республики Беларусь реализует лучшие строительные проекты на самых выгодных и лучших условиях.

Як матеріали для зведення стін були використані цегла і блоки пористого бетону. У такому будинку, на відміну від панельного, більше можливостей для втілення дизайнерських задумок мешканців, наприклад, об'єднання кімнат. Також, планування квартири може бути вільніше і відрізнятися оригінальністю. У будинку від 9 до 12 поверхів, три під'їзди і 120 квартир. Розташовується новобудова в новому 9-му мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою - поряд великий торгові центри, нова школа, дитячий сад, гарне транспортне сполучення, стоянка. Для нових мешканців надається ряд знижок на покупку квартир і гнучка розстрочка.

Новобудова розташована в одному з кращих районів міста в межах вул. Гало. Десятиповерховий багатоквартирний будинок виконаний за технологією каркасно-монолітного житлового будівництва. Має три під'їзди, всього 108 квартир.

Житловий будинок зведений компанією ТОВ «Седат Строй», учасником «Асоціації Турецький капітал» в місті Пінськ, в кварталі по вулиці Савича. Будинок зводиться за типовим проектом на пальовій фундаменті. Цегляні стіни з використанням пористого бетону. У будинку перебувати 2 під'їзду поверховістю 5 поверхів. Квартири обладнані розводкою внутрішніх мереж електро-, тепло-, газо-, водопостачання і каналізації з встановленими унітазами, приладами обліку води, тепла, і електроенергії; вхідні двері дерев'яні, вікна з профілю ПВХ, стіни поштукатурені, на підлогах - стяжка, плита газова.

Использование криптовалюты

Социальный проект

Оцинкована Покрівельна Сталь