Прокат автомобіля

Будь то прокат автомобіля, фургона, позашляховика або вантажівки, що працюють сім'ї можуть отримати вигідні пропозиції з оренди автомобіля і стильно їздити за менші гроші. Насолоджуйтеся поїздкою і економією на прокаті автомобілів. До Ваших послуг зручний прокат авто львів за самою вигідною та доступною ціною, без переплат. 

Якщо ви подорожуєте у відпустці або у справах, потребуєте транспортуванні, коли ваш автомобіль знаходиться в автосервісі, або хочете стильно поїхати на якийсь спеціальний захід, скористайтеся перевагами членства та знижками, або бронюйте і заощадити через пункти прокату автомобілів.

Відвідайте щоб ознайомитися з поточними пропозиціями і щоденними перевагами, пропонованими привілейованими постачальниками прокату автомобілів. Виберіть клас автомобіля, який відповідає вашим розмірами, стилю і бюджету. Отримайте членські розцінки на щоденну, вихідну, щотижневу і навіть щомісячну оренду, а також знижки на навігаційну систему, збори за додаткове водійське або дитяче крісло і багато іншого.

Корисні поради по прокату автомобілів

Ці корисні поради допоможуть вам уникнути непередбачених витрат.

Оглянути прокатний автомобіль. Зверніть увагу на будь-які існуючі пошкодження, такі як вм'ятини, подряпини або зламані предмети.

Зверніть увагу на все, що не працює належним чином, наприклад, склоочисники, обігрів і кондиціонер, освітлення або радіо.

Заправте бензобак перед поверненням автомобіля в пункт прокату автомобілів.

Перевірте наявність і моделі - від спортивних автомобілів і розкішних автомобілів до просторого фургона або позашляховика - на вашому мобільному пристрої або настільному комп'ютері. Вибирай, бронюй і їдь, насолоджуйся драйвом і економією

Знижки та ціни на оренду автомобіля варіюються в залежності від типу автомобіля або транспортного засобу, пори року, місця і тривалості бронювання оренди автомобіля. Обов'язково приєднуйтесь до програми лояльності вашої улюбленої компанії з прокату автомобілів, вона безкоштовна і, як правило, дає вам привілеї при отриманні автомобіля, в тому числі більш швидке бронювання автомобіля без заповнення форм або очікування в черзі, так як ваша інформація буде збережена заздалегідь. час. Ви також можете мати право на додаткові спеціальні пропозиції, поновлення, напрямки та багато іншого.

Монтаж Кровель

Прогноз погоды

Прокат автомобилей

Подземный тоннель

Прокладка тунелів