Прокат автомобіля

Будь то прокат автомобіля, фургона, позашляховика або вантажівки, що працюють сім'ї можуть отримати вигідні пропозиції з оренди автомобіля і стильно їздити за менші гроші. Насолоджуйтеся поїздкою і економією на прокаті автомобілів. До Ваших послуг зручний прокат авто львів за самою вигідною та доступною ціною, без переплат. 

Якщо ви подорожуєте у відпустці або у справах, потребуєте транспортуванні, коли ваш автомобіль знаходиться в автосервісі, або хочете стильно поїхати на якийсь спеціальний захід, скористайтеся перевагами членства та знижками, або бронюйте і заощадити через пункти прокату автомобілів.

Відвідайте щоб ознайомитися з поточними пропозиціями і щоденними перевагами, пропонованими привілейованими постачальниками прокату автомобілів. Виберіть клас автомобіля, який відповідає вашим розмірами, стилю і бюджету. Отримайте членські розцінки на щоденну, вихідну, щотижневу і навіть щомісячну оренду, а також знижки на навігаційну систему, збори за додаткове водійське або дитяче крісло і багато іншого.

Корисні поради по прокату автомобілів

Ці корисні поради допоможуть вам уникнути непередбачених витрат.

Оглянути прокатний автомобіль. Зверніть увагу на будь-які існуючі пошкодження, такі як вм'ятини, подряпини або зламані предмети.

Зверніть увагу на все, що не працює належним чином, наприклад, склоочисники, обігрів і кондиціонер, освітлення або радіо.

Заправте бензобак перед поверненням автомобіля в пункт прокату автомобілів.

Перевірте наявність і моделі - від спортивних автомобілів і розкішних автомобілів до просторого фургона або позашляховика - на вашому мобільному пристрої або настільному комп'ютері. Вибирай, бронюй і їдь, насолоджуйся драйвом і економією

Знижки та ціни на оренду автомобіля варіюються в залежності від типу автомобіля або транспортного засобу, пори року, місця і тривалості бронювання оренди автомобіля. Обов'язково приєднуйтесь до програми лояльності вашої улюбленої компанії з прокату автомобілів, вона безкоштовна і, як правило, дає вам привілеї при отриманні автомобіля, в тому числі більш швидке бронювання автомобіля без заповнення форм або очікування в черзі, так як ваша інформація буде збережена заздалегідь. час. Ви також можете мати право на додаткові спеціальні пропозиції, поновлення, напрямки та багато іншого.

Прогноз погоды

Прокат автомобилей

Прокладка тунелів