Професійна хімчистка килимів

Хімчистка килимів та меблів-компанія, основним напрямком діяльності якої є професійна хімічна чистка килимів, килимових покриттів, м'яких меблів і матраців. Всі роботи виконуються на дому із застосуванням передової методики - екстракторной чистки, яка дозволяє в стислі терміни впоратися навіть зі старими, в'їдаються забрудненнями.

Профессиональная химчистка ковров киев с соблюдением технологии и учетом всех рекомендаций производителей моющих и пятно выводящих средств с гарантией высокого качества работ по самой выгодной и доступной цене.

Хімчистка килимів та ковроліну здійснюється безпосередньо вдома у клієнта із застосуванням екстракторной технології. Всього 1-2 години - і ваш килим як новий!

Дана методика універсальна і дозволяє усувати будь-які типи забруднення: як в'їдаються плями, так і загальну «засаленість» і «заношенность» килима. Можлива чистка як промислових, так і виробів, що вимагають делікатній обробки: шовкових килимів, килимів ручної роботи і машинної в'язки, палас з натуральної вовни.

Завдяки багаторічному досвіду, сучасному обладнанню і професійним чистячих засобів ми ефективно справляємося з більшістю можливих забруднень на будь-яких типах килимових покриттів: синтетичних і вовняних килимах, килимах, ковролине, виробах на гумовій основі і т.д.

Хімчистка килимів на дому стане ідеальним рішенням для власників килимових виробів із середнім ступенем забрудненості, а також незнімних покриттів, які неможливо вивезти і піддати хімічній обробці на фабриці.

Гарантований результат по виведенню плям можливий в разі, якщо з моменту появи плями пройшло не більше 3 днів і пляма не оброблялося побутовою хімією. На видалення розлучень, що виникли в результаті самостійного застосування побутових миючих засобів, гарантія не дається.

Щоб килим служив довгі роки і радував вас своєю чистотою, ми рекомендуємо проводити професійну хімчистку не рідше 2 разів на рік.

Як ми чистимо килим?

Перш ніж приступити до обробки килимового покриття, майстер уважно оглядає його, визначає матеріал і ступінь забрудненості, щоб підібрати відповідне засіб для чищення. Тільки після цього він починає роботи по хімчистці килима.

Загальна чистка килимового покриття проводиться за допомогою екстракторной машини фірми Karcher. Миючий засіб, що розчиняє бруд, під тиском розподіляється по всьому килимовому покриттю, а потім всмоктується разом із забрудненнями. Незважаючи на свій потужний склад, очищуючий розчин дбайливо очищає килим, не завдаючи при цьому ніякої шкоди як самого виробу, так і підлогового покриття, на якому воно лежить. Чистячі засоби також абсолютно безпечні для людини і домашніх тварин.

Якщо на килимі є сліди задавненої і бруду, то чистка проводиться з використанням роторно-дискової машини. Її Розмивочна кола механічно впливають на килим, позбавляючи його навіть від самих стійких плям.

Усунення локальних забруднень (жирних розлучень і плям) проводиться вручну за допомогою професійних засобів для виведення плям.

Фінальна промивка і сушка килима також здійснюються за допомогою екстракторного пилососа. Остаточна просушування вироби проходить в природних умовах.

Для усунення стійких запахів застосовуються спеціальні розчини-аромати.

Скільки за часом займає чистка килима на дому?

Замовлення може бути виконаний за 1-2 години, остаточна сушка килимового покриття займає 6-10 годин в залежності від температури і вологості в приміщенні.

Особливості чищення килима

Профессиональная чистка окон

Професійна хімчистка килимів