Проблеми з ремонту iPhone / iPad

Пам'ять iPhone / iPad

Припустимо, що ви протягом цілого дня активно використовували свій Айфон: дзвонили, писали СМС-повідомлення, заглядали в календар і замітки, грали в ігри та інше ...

Натиснувши двічі кнопку Home, ми побачимо всі програми, якими ми нещодавно користувалися (або давно), і всі ці не закриті додатки все ще працюють! Це може сильно завантажувати процесор, в слідстві чого можуть з'явиться пригальмовування. В такому випадку регулярно закривайте всі непотрібні програми (зробити це можна змахнувши додаток вгору на iOS 7 або звичним чином видаляти додатки на iOS 6, але не з робочого столу, а з пам'яті процесора).

  • Вы можете заказать услугу iPad Air 2 ремонт профессионалам-мастерам, получить квалифицированую консультацию, адекватные, прозрачные цены, возможность срочного ремонта на самых выгодных условиях по доступным ценам.

Перезавантаження iPhone / iPad

Перезавантаження iPhoneЕслі ви активно і на всі 100% використовуєте свій смартфон, він може перевтомлюватися, хоча, звичайно, це грубо сказано. Але, тим не менше, телефону, як і людині, теж потрібен відпочинок. Але для цього часом недостатньо його просто заблокувати. Ми рекомендуємо проводити повне перезавантаження свого смартфона хоча б один раз в тиждень і тоді, можливо, ви не будете стикатися з такою проблемою, як «гальма системи» свого девайса.

Інші причини "гальм" iPhone

Причини гальм iPhoneСоблюдая ті прості поради, які ми описали вище - ви навряд чи зіткнетеся з глюками свого Айфона або айпедов, але можливі й інші причини. Найчастіше, коли глюки на iPhone стали гранично нестерпні - це програмний збій. Але, як би дивно це не було, причиною може стати і поломка одного з компонентів всередині смартфона.

Звичайно, не все настільки безнадійно і рішення цього є, якщо це можна назвати рішенням. «Ні зарядки» - і ви цього повірили? Так він просто обманює вас! ;) Не дивлячись на те, що iPad повідомляє про неможливість зарядитися за допомогою такого підключення, заряджатися він все ж буде, але тільки при вимкненому екрані і куди повільніше, але головне - заряджається. Також, щоб максимально прискорити процес, вимкніть Wi-Fi і навіть включите авіарежім на своєму iPad'е.

При підключенні до комп'ютера iPad не реагує

Переконайтеся, що ви правильно підключили iPad за допомогою USB-кабелю і комп'ютер включений. Якщо ж на iPad не виникає повідомлення «немає зарядки», то цілком можливо, що це несправності в портах вашого комп'ютера, в USB-кабелі або ж в самому iPad'е. Приходьте в сервісний центр iHelp, де професіонали швидко продіагностіруют ваше iOS-пристрій і, в разі його несправності, запропонують рішення для усунення проблеми.

Ми - користувачі Apple-гаджетів і всі ми звикли користуватися ними із задоволенням. Бувають випадки, коли iPhone або iPad починає пригальмовувати або глючить, що різко зменшує комфорт від такого користування. Пропадає то відчуття радості, яке нам приносила плавна робота улюбленого девайса.

Сьогодні ми спробуємо розглянути можливі причини, за якими наші i-гаджети можуть працювати не так.

Ремонт iPhone и iPad

Проведение ремонта под ключ

Ремонт iPhone/iPad