Принтер етикеток

Принтер етикеток використовують сьогодні в самих різних сферах. Найчастіше застосовують на виробництвах для друку «штрих-кодів».

За принципом друку розрізняють наступні принтери:

з прямою термодруком;

з термотрансферного печаткою.

Пряма термодрук.

При термопечати етикетка на спеціальній термочувствительной папері нагрівається термоголовкою друкувального пристрою. Далі при нагріванні на етикетці з'являються елементи зображення. Єдиний витратний матеріал при такому способі друку - термоетікетки. Такі принтери називають термопринтери.

Вы можете выбрать и заказать качественные и надежные rfid принтеры для работы и развития бизнеса по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Маркування товарів за допомогою термодруку широко застосовують. Друк штрих-кодів таким способом зазвичай використовується для етикетування товарів з коротким терміном зберігання.

Друкувати етикеток на термопринтері значно дешевше, ніж на термотрансферному принтері. Однак існує один суттєвий мінус подібної друку - зображення, нанесене термічним, не витримує прямих сонячних променів.

Сканер штрих коду і автоматизація торгівлі

Застосування сканера штрих коду в сучасному магазині дозволяє істотно полегшити працю касира, збільшити пропускну здатність контрольно касового поста, зменшити черги, а значить і підвищити лояльність покупців до вашого підприємства. За типом елемента випромінювання сканери штрих коду діляться на світлодіодні, імагери і лазерні. Світлодіодні сканери побудовані з використанням недорогих світло і фотодіодів. Набули широкого поширення завдяки своїй малій вартості. Але при цьому якість сканування має задовільний рівень.

Такі сканери добре підійдуть при невеликих навантаженнях, при відмінній якості друку штрих-коду, хорошому освітленні в приміщенні. Імагери (image- сканери) виробляють фотографування ділянки зі штрих кодом і обробляють електронної «начинкою» отриманий знімок.

Такі сканери штрих-коду мають досить велику вартість, але і здатні надати користувачеві ряд додаткових сервісних функцій, недоступних іншим типам сканерів. Image-сканери штрих-коду здатні зчитувати код навіть з пом'ятих, потертих і промоклих носіїв з поганою якістю друку. Лазерні сканери штрих-коду є перехідним варіантом. Як светоелемента використовується лазер, що незначно підвищує вартість пристрою в порівнянні зі світлодіодним сканером, але істотно підвищується якість і дальність сканування.

Більш детально про умови експлуатації, технічні характеристики, ціни ви можете дізнаватися на нашому сайті або зателефонувавши в єдиний колл-центр компанії.

Принтер етикеток

​Інтернет-казино

​Бетонный блок

Інтернет шопінг