Принцип схеми заробітку

Схема заробітку являє собою багатоступінчастий варіант переведення в готівку.

Принцип схеми надзвичайно простий: 2 Другий етап - компанія, по суті, виступаючи в ролі 2-ух контрагентовзаказивает у фіктивного ІП сервіси. Претендентом на посаду керуючого ІП може стати наркоман, п'яниця або ж просто зацікавлена в отриманні дивідендів особа.

Якщо схема буде розсекречена, до кримінальної відповідальності будуть притягнуті як співробітники банку, так і володар бізнесу. Часто, приводом для вкладення є благодійність. Але, звичайно ж, ніхто не збирається витрачати гроші на розвиток інфраструктури міста, чи допомога домашнім тваринам.

Все набагато прозаїчніше - кошти реорганізуються і перебігають на рахунку господарів бізнесу або ж підставних осіб.

Небезпека такої діяльності очевидна - ФНС проводить постійні перевірки некомерційних організацій, тим самим припиняючи незаконні грошові операції. Як зробити благодійний фонд: Переклад величезних сум на рахунки компаній, зареєстрованих в таких країнах, як Кіпр, Панама - нерідке явище в російському бізнесі.

Законодавство схожих країн дозволяє реєструвати підставні компанії і укладати з ними фіктивні угоди.

Як би сумно це не звучало, законодавство Росії не може в повній мірі забезпечити прозорість міжнародних фінансових операцій. Будь-яка схема має свої позитивні і негативні сторони. Але необхідно усвідомлювати, що вони не мають на увазі законний підхід до переведення в готівку. Дані схеми бувають щодо законні і незаконні.

До яких способів вдатися для вирішення вашої проблеми - вирішуйте самі. Але саме ці неординарні підходи, що вимагають додаткового фінансування, дозволяють пробитися в лідери. Ваш e-mail НЕ буде розміщений. Відкрити бізнес Сервіси Громадське харчування Торгівля Сільські господарство Створення Веб бізнес Втіхи Бізнес плани Сервіси Громадське харчування Торгівля Сільське господарство Веб бізнес Втіхи Бізнес ідеї Управління Цікаво.

Принтер етикеток

Принципы выбора утеплителя

Схема заработка