Плаваючі фонтани для басейну

Плаваючі фонтани для басейну або штучного ставу - це різновид прикраси, яку сьогодні особливо рекомендують дизайнери. По-перше, такий елемент декору розбавить нудьгу зовнішньої композиції водойми і внесе яскраву унікальну нотку. По-друге, ніде правди діти, подібні декоративні рішення сьогодні є дуже модними. Тому, щоб не відставати від модних тенденцій оформлення штучних водойм і порадувати себе і своїх гостей ультрасучасним дизайном ставка або басейну, варто краще дізнатися, що ж собою являють плаваючі фонтани. Вы можете выбрать и заказать оборудование для фонтанов для ремонтных и строительных работ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Особливості конструкції і зовнішні характеристики

Конструкція плаваючого фонтану, як правило, представлена наступними елементами:

Фонтанний насос;

Утримують поплавці;

Спеціальні насадки, які надають потрібну форму струменів води.

З перерахованих вище запчастин складається готове до експлуатації фонтанне обладнання. Для того щоб насолодитися роботою плаваючого фонтану, необхідно тільки ретельно закріпити його конструкцію в потрібному місці.

Але хочеться окремо згадати про такий елемент, як світильники для фонтанів. По суті, підсвічування є доповненням до основної конструкції і вона не обов'язкова. Але важко сперечатися з тим, що фонтан повинен обдаровувати красою не тільки вдень, але і в темний час доби.

До речі ефект від роботи фонтану з підсвічуванням вражає в рази сильніше!

Переваги плаваючого фонтану

Крім безперечних позитивних візуальних якостей, розглянутий елемент декору наділений масою експлуатаційних переваг:

Простота установки;

Відсутність необхідності здійснення підготовки водойми до монтажу фонтанного обладнання;

Здатність насичення киснем водного середовища водойми;

Запобігання розростання водорослевой флори і зниження ризиків застою води.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що плаваючі фонтани - це простий, невибагливий декоративний елемент, який крім додання краси, забезпечує ще і невеликий відхід штучного водоймища.

Тонкощі вибору обладнання

Асортимент плаваючих фонтанів на сучасному ринку вражає. Відповідно, з чим виникає ряд питань щодо вибору відповідної моделі. Багато покупців переймаються питаннями, який насос краще для фонтану такого типу, потрібна чи не потрібна підсвічування, яка кількість насадок оптимально і т.д. Що стосується підсвічування, її необхідність була обговорена вище. А, ось на тему насосів і інших елементів можна сказати наступне. Насоси для плаваючих фонтанів практично універсальні. Вибирати необхідно той варіант, який потрібен для конкретного типу водойми, виходячи з технічних характеристик. За допомогою насосів можна робити струмки, водоспади і гейзери. Фонтанні насадки і підсвічування додадуть водним каскадів, яку завгодно фігурність і яскравість. А вже, скільки і які типи конструкцій вибирати - це справа смаку кожного.

Так що тут все залежить від фантазії і масштабів задуманого. При бажанні можна створити цілі ландшафтні композиції з використанням різних насадок, світильників і інших елементів декору.

Визначення і види цементу

Ваша причина для масажу

Как обустроить бассейн