​Первинний ринок житлової нерухомості

Первинний ринок житлової нерухомості дозволяє купувати квартири не тільки в готових, але і в споруджуваних будинках. Будівельні компанії відкривають продажу квартир з найбільш ранніх стадій будівництва - закладки фундаменту, а іноді - і підготовки земельної ділянки. Можна вкластися в нерухомість на будь-якому етапі будівництва - від найбільш ранніх до введення готового об'єкта в експлуатацію. Яку готовність будинку варто віддати перевагу, і чому?

Про все преимущества покупки недвижимости Вы можете узнать на novbud.com.ua, а также купить интересующее жилье без переплат и скрытых комиссий.

Зараз люди почали частіше купувати житло в новобудовах, ніж в старих будинках. Тому обсяги будівництва і введення новобудов в експлуатацію істотно зросли.

Якщо людина вирішить придбати квартиру в новому будинку, він повинен заздалегідь ознайомитися з усіма перевагами і недоліками такого житла.

плюси новобудов

1. Житло, куплене в новому будинку, більш якісне і красиве. Стіни, вікна, двері, комунікації в ньому будуть новими.

2. Квартири нових будинків мають вдалу планування. Під час зведення новобудов забудовники намагаються врахувати всі потреби сучасних людей. Затишна кухня, місце під місткий шафа, величезний санвузол, в якому легко розставити все найнеобхідніше - всім цим володіють квартири в новобудовах.

3. Сьогодні нескладно підібрати для себе новобудову з вільним плануванням, а потім самостійно організувати простір, в залежності від власних потреб.

4. При покупці квартири у відомого і серйозного забудовника людям не варто переживати за документацію. Нові квартири не мають ніяких темних історій, через які угоди вважаються недійсними. Цього не можна сказати про житло, купленому на вторинному ринку.

5. Ціни на квартири в новобудовах завжди привабливі, особливо якщо люди купують їх на початковому етапі будівництва.

6. Багато сучасних новобудови оснащені власними автономними котельнями або мають індивідуальне поквартирне опалення. Це дозволяє значно зменшити витрати на комунальні платежі.

7. Нові будинки оснащені вантажними ліфтами, тому люди з легкістю зможуть перевезти меблі та різні будівельні матеріали, а також великогабаритні речі.

8. Купуючи житло в новобудові, людина може навіть не сумніватися в тому, що його сусідами стануть порядні люди. Адже у алкоголіків і наркоманів немає грошей на купівлю нової квартири.

Переваги оцінки антикваріату

Інвестиції в зарубіжну нерухомість

Переваги селективної парфумерії

​Первичный рынок жилой недвижимости