Переваги установки даху

Зелена дах, яку іноді називають живою дахом, - це дах будівлі, яка частково або повністю покрита рослинністю. Установка зеленого даху стає все більш популярною в місті і за його межами.

Залежно від ваших уподобань, дах може бути великою - зовсім не вимагає догляду або інтенсивним садом на даху, який потребує регулярного догляду, але забезпечує фантастичне зручність для співробітників. До Ваших послуг якісний монтаж покрівлі https://profilk.kiev.ua/pokrivli за самою вигідною та доступною ціною, без накруток и переплат.

Існує безліч переваг установки зеленого даху на існуючу будівлю або включення їх в плани будівництва нової будівлі. Ось наші погляди на п'ять головних переваг зеленого даху для людей і планети.

1: Економія коштів - скорочення споживання енергії

Погано ізольовані даху є спільною рисою багатьох старих будівель в місті. Це часто призводить до перегріву приміщень нижче влітку, збільшуючи потребу в штучному охолодженні, а також до надмірної потреби в опаленні взимку. Додавання зеленого даху до старої будівлі призведе до скорочення використання опалення та кондиціонування повітря, що зробить будівлю більш енергоефективним, скоротить витрати і принесе користь навколишньому середовищу.

2: збільшити термін служби вашої даху

Строк служби даху в хорошому стані збільшиться вдвічі за рахунок додавання зеленого даху. Гідроізоляційні мембрани, що захищають даху, зношені і пошкоджені ультрафіолетовим світлом і коливаннями температури протягом усього року. В даний час відомо, що зелені дахи подвоюють і навіть потроюють термін служби гідроізоляційної мембрани, виступаючи в якості захисного бар'єру між покрівлею і елементами. Ремонт і технічне обслуговування дахів можуть бути дорогими і тривалими, тому зниження частоти, з якою потрібні ці роботи, може бути вельми корисним.

3: Підтримка психічного здоров'я і благополуччя персоналу

Багато із зелених дахів, що з'являються в місті, великі. Вони дають більш практичні функції, такі як дренаж і зниження споживання енергії, як згадано вище. Однак багато організацій прагнуть отримати додаткову корисність від своєї зеленого даху, зробивши її доступним місцем для своїх співробітників, щоб вони могли відвідувати і проводити час. Переваги зелених насаджень для нашого здоров'я і благополуччя широко відомі, і відкриті зелені насадження можуть бути мало і далеко в місті. Інтенсивна зелений дах збереже свої практичні переваги, а також буде служити привабливим місцем з квітами і деревами, відповідним для зустрічей і перерв для персоналу, а також місцем для відпочинку і релаксації.

Переваги акрилової фарби

Монтаж Мансардного Даху

Переваги дитячих забав

Перевага новобудову

Лестница раздвижная