Переваги та недоліки ювелірних виробів

Гідність і недоліки ювелірних виробів з золота та срібла

Практично кожен з нас носить ювелірні прикраси з золота і срібла; ланцюжки, браслети, хрести, підвіски і сережки. Ювелірні вироби з дорогоцінних металів хороші тим, що не викликають алергічної реакції на шкірі людини і їх можна без остраху дозволяти носити навіть маленьким дітям. Вы можете выбрать и заказать золотые кольца в минске по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Переваги та недоліки ювелірних виробів із золота

Недарма, золото називають благородним металом, ювелірні прикраси, зроблені з нього видно неозброєним оком завдяки своєму неповторному блиску. Золото відображає до 65% сонячного світла і є досить довговічним матеріалом. Чим нижче проба золота, тим міцніше воно буде, це пов'язано з тим, що саме по собі золото в чистому вигляді - пробі 999,9 досить м'яке і щоб вироби з нього не деформувалися додаються всілякі добавки. Відповідно, чим вища проба прикраси з золота, тим вартість за грам буде більше. З естетичної точки зору варто відзначити, що блиск золота прекрасно підкреслює природну красу дорогоцінних і напівкоштовних каменів, а з практичної точки зору закріпки з золота міцно утримують вставки з каменів.

Найчастіше, ювелірні золоті вироби вважають не просто прикрасою, але і непоганим капіталовкладенням.

Безумовно, подібне рішення можна назвати сумнівним, оскільки набуваючи ювелірний виріб Ви платите не тільки за грам золота, а й за роботу ювеліра, яка так само вважається з розрахунку за грам, додамо до цього вартість дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння та закріпку цього самого каменю.

У тому випадку, якщо у Вас виникне потреба продати це саме виріб Ви повинні бути готові до того, що отримаєте як максимум 50% - 60% від первісної вартості, якщо здати виріб в скупку золота, то розраховувати будуть виключно за грам золота, а не за дизайн і дорогоцінну вставку. Ви сміливо можете попросити віддати дорогоцінний камінь Вам, але Ви все одно не виручите за нього ту вартість, за яку купували, практично неможливо дістати дорогоцінний камінь з закріпки не пошкодивши його, плюс всілякі відколи, які легко могли виникнути в процесі експлуатації.

Переваги та недоліки ювелірних виробів зі срібла

Існує певний контингент людей, які вважають за краще носити виключно срібні прикраси, їм подобається шляхетний, приглушений, сталевий блиск дорогоцінного металу.

Вироби з срібла виглядають досить потужно, і найчастіше, важать набагато більше, ніж вироби з золота. Цей фактор обумовлений хімічними властивостями дорогоцінного металу, він не такий пластичний як золото і зміст зовнішніх домішок в ньому мінімально, це легко можна визначити по пробі.

Незаперечною перевагою срібних виробів є їх порівняно невисока вартість і висока зносостійкість, а візуально їх можна сплутати з ювелірними виробами з білого золота. Не варто забувати, що іони срібла благотворно впливають на людський організм і оздоровлює його.

Головним недоліком срібла є його схильність до потемніння, але це легко вирішується шляхом використання засобів для чищення.

Переваги зливових каналізацій

​Переваги світлодіодних ліхтарів

Переваги МФУ над окремими пристроями

Переваги алюмінієвих сходів

Переваги віртуальної азартної гри