Переваги силового кабелю з пластмасовою ізоляцією

Переваги силового кабелю з пластмасовою ізоляцією напругою до 35 кВ.

Широко застосовуються для електромонтажу кабелі з паперово-масляною ізоляцією (КБМІ) мають досить високою надійністю в експлуатації і високими електричними параметрами, але при цьому мають ряд істотних недоліків. Технологія виробництва КБМІ відрізняється низькою продуктивністю через складність процесу виготовлення, КБМІ повинні мати металеву оболонку через низьку вологостійкості, просоченого маслом паперу, що значно збільшує вагу кабелю і веде до його подорожчання. Крім того, саме просочення ізоляційного шару паперу призводить до того, що КБМІ мають значні обмеження для прокладки кабелю у вертикальній площині, оскільки просочення має властивість стікати вниз, що погіршує ізоляційні властивості кабелю.

Прокладка силового кабелю Киев для підведення електрики до електроприладів від професіоналів за доступною і демократичною ціною, без накруток и переплат.

Тому були розроблені технології з виробництва силових кабелів класом напруги до 35кВ (найбільш часто застосовуються для прокладки) з пластмасовою ізоляцією, правильніше буде висловитися - з ізоляцією з пластмаси. Звичайна реакція не знайомої людини на пропозицію використовувати для електромонтажу кабель з пластмасовою ізоляцією - це різка відмова, причиною є широко поширена думка, що якщо ізоляція пластмасова, то кабель повинен мати жорсткість, як металева труба і не буде гнутися так, як це буде необхідно при електромонтажних роботах! Таку думку - помилково, технологія виробництва не тільки передбачає можливість вигину кабелю на поворотах траси прокладки, але і дозволяє виконувати електромонтаж кабелю з меншими радіусами повороту, в порівнянні з КБМІ, які мають велику жорсткість через захисної металевої оболонки.

Крім того, продуктивність процесу виготовлення кабелів з пластмасовою ізоляцією (КПІ) значно вище, тому що не потрібно виконувати операцій по ізоляції жив методом намотування паперових стрічок і просочення ізоляції маслом. В результаті чого відпадає необхідність не тільки просочення ізоляції, але і сушки. Крім цього, виробляти КПІ можна методом екструзії (видавлювання) на спеціальних черв'ячних пресах, що дозволяє виробляти КПІ з продуктивність в кілька разів швидше, ніж КБМІ. Висока продуктивність КПІ і значно більш низьку вагу кабелю роблять його більш привабливим для прокладки і монтажу кабелю в умовах обмеженого простору і на трасах з великою різницею рівнів.

Основними матеріалами для ізоляції КПІ є етиленпропіленова гума, полівінілхлорид і поліетилен.

Переваги вибору меблів на замовлення

Переваги та недоліки ювелірних виробів

Переваги покупки в інтернет-магазині