Переваги ремонту смартфону

Переваги ремонту смартофону

Система менеджменту якості компанії націлена на надання клієнтам високого сервісу і якісних ремонтних послуг.

КОНТРОЛЬ

Проводиться "вихідний контроль техніки", що дозволяє істотно скоротити повторні звернення клієнтів.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Наші інженери сертифіковані і мають високу кваліфікацію, що дозволяє їм здійснювати ремонт будь-якого рівня складності. К Вашим услугам профессиональный и качественный ремонт смартфонов самсунг в точно заявленный срок по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Бізнес-процеси побудовані на основі системного підходу з застосуванням найсучаснішого програмного забезпечення SAP.

ШВИДКІСТЬ

Середній термін ремонту складає від 1 до 3 днів. Щодня проводиться моніторинг стану всієї техніки, що дозволяє значно скоротити термін ремонту техніки.

ЯКІСТЬ

Використання в процесі ремонту тільки оригінальних запасних частин від виробника.

НАВЧАННЯ

Висока компетенція співробітників підтримувана постійним очним і інтерактивним навчанням.

КОМАНДА

Наш персонал - професіонали своєї справи! Вони володіють високими компетенціями і завжди готові Вам допомогти. У девайс-сервісі не знають слова «ні». У нас можливо все. Ми готові допомагати - ремонтувати, відновлювати, підвищувати працездатність, розширювати можливості будь-якої електроніки. По телефону або в режимі онлайн ви можете отримати всі види консультацій, обговорити проблему, замовити виїзд майстра додому, уточнити особливості проведення ремонту вашого представника і інших брендів. Вкажіть зручний для вас час, і наш майстер приїде за адресою, відремонтує апарат на місці або забере його в центр, а після завершення робіт доставить назад. Серед переваг звернення в нашу компанію можна відзначити не тільки найкраще оснащення, а й роботу одного з найбільш згуртованих колективів професійних майстрів в місті. Це дозволяє нам запропонувати повний спектр послуг, які допомагають вам повернути до життя складну і дорогу цифрову техніку. Якщо у вас вийшов з ладу улюблений електронний гаджет, вам потрібен терміновий ремонт, відновлення даних, якісний апгрейд, оновлення ПО і так далі, звертайтеся в ервісний центр.

Переваги оренди приміщення

Переваги дитячих забав

Характеристики смартфона

Перевага новобудову