Переваги дощовика для рослин

Літо. Спека. Рослини хочуть пити. Дачники з надією дивляться на небо і мріють про довгоочікуване дощі, а його все немає і немає. Спроби вдатися до методів старовини глибокої безплідні, хоч ти клич дощ, хоч не клич - результат один. Поливати за допомогою лійки - теж не цукор. Лейка важка, струмінь сильна, десь добре зволожить землю, десь лише трохи змочити. А рослини все одно марніють. Значно полегшують життя садівникові дощовики. Встановив розбризкують головки в потрібне місце, включив воду - і забив фонтан цілющої вологи. Вы можете выбрать и купить качественные и эффективные дождеватели гардена для полива по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Рослини нап'ються вдосталь, та й дітлахи із задоволенням приймуть такий незвичайний душ. До того ж дощовики забезпечують більш рівномірний полив ділянки, ніж можна домогтися при ручному поливі, і не розмивають ґрунт під рослинами. Утворені при розбризкуванні дрібні крапельки швидко вбираються в землю, що запобігає утворенню калюж і замулювання грунту. Це сприяє гарній повітро-і водопроникності грунту, створює сприятливі умови для зростання і розвитку кореневої системи, що особливо важливо при влаштуванні газонів. Як організувати полив на дачі? Який дождеватель і поливальний пістолі краще? За якими критеріями вибирати? Які плюси і мінуси різних типів? Публікуємо наші рекомендації та відгуки.

В даний час на ринку представлена величезна кількість різноманітних розбризкувачів. Головні характеристики будь-якої моделі - геометрична форма і площа зрошуваного ділянки. Вони бувають різними і, підбираючи різні моделі, можна задавати довільну зону поливу.

На будь-якій території знайдуться ділянки дуже складної конфігурації, в поливі що не потребують, - доріжки, наприклад, паркани, будови та т. Д. А між ними розташовуються зелені насадження, яким полив необхідний. За допомогою дощовиків завдання вирішується досить просто - всю територію, що вимагає поливу, ділять на невеликі ділянки, і на кожній встановлюють свій вид розпилювача.

За геометрії поливати ділянки розрізняють пристрої з квадратними, прямокутними, секторними і круглими зонами охоплення. Спочатку підбирають поливальні пристрої, максимально відповідні для периметра зрошуваного ділянки, а потім «заповнюють середину». Наприклад, для «трикутника» підійдуть три секторних зрошувача з можливістю регулювання кута охоплення від 5 до 360 градусів, встановлені по кутах. Якщо ними не вдається покрити всю орошаемую територію, в середину ставлять ще і кругової дождеватель.

Головне - забезпечити рівномірність поливу і звести до мінімуму перекриваються або незрошувані площі (для газону, наприклад, така вимога особливо важливо); тут вже доводиться брати до уваги площа зрошення.

Ще один важливий для розпилювачів параметр - напір води. Якщо його немає або він малий, то і дощовики, природно, працювати не будуть. Зазвичай робочий інтервал від 2 до 4 атм., Гранично допустимий тиск - 6 атм.

Переваги оренди приміщення

Переваги ліжка від виробника

Переваги акрилової фарби