Переваги алюмінієвих сходів

Сходи розсувна алюмінієва (дво-, трехсекционная) пріменяєтсяв важкодоступних місцях, швидко розкладається, оченьудобна і стійка при підйомі. У такий практичною конструкції надійні стійки з безшовним профілями. Сходи забезпечена спеціальними стяжками, що додають їй жорсткість, вони захищають від непередбаченого складання. На її ніжках - наконечники з пластмаси, що захищають підлогу від подряпин. Лecтніца aлюмініeвая двосекційна використовується для ремонту міських квартир, для побудови дач і заміських будинків, для різних побутових робіт.

Лучшее решение для бытовых проблем, для сбора фруктов или же ремонта на даче, в огороде лестница раздвижная прочная, надежная и высококачественная по самой выгодной и доступной цене.

Вже давно місце громіздких розкладних сходів з дерева зайняли легкі алюмінієві конструкції. Завдяки міцності алюмінію, його стійкості до іржі, а також малій вазі - металеві аналоги стали найпопулярнішими на ринку. У продажу є величезний вибір варіацій таких сходів на всі випадки життя: від маленької драбини, зручною для використання в побутових цілях до професійної багатосекційній. Сходи складная алюмінієва може бути використана в побуті, будівництві, садівництві та багатьох інших сферах діяльності.

Велика перевага таких сходів - безпека. Алюмінієві сходи мають високу міцність, стійкі до деформації, можуть бути встановлені на нерівній поверхні.

Види алюмінієвих сходів

Сходи-драбини. Мають висоту до чотирьох метрів і від трьох до восьми сходинок. Ідеально підходять для використання в побутових цілях. Це компактні і легко складаються моделі.

Односекційні. Являють собою прості приставні сходи. Призначені для роботи на висоті до шести метрів, мають від шести до вісімнадцяти сходинок.

Двосекційні. Універсальна конструкція, що поєднує в собі драбину і приставні сходи. Можуть мати висоту до семи з половиною метрів. Кількість ступенів: від шести до п'ятнадцяти.

Трисекційні. Поєднують у собі три вищеописані типи. Максимальна висота - п'ятнадцять метрів, мають від трьох до двадцяти сходинок. Це найбільш популярні сходи складні алюмінієві для роботи на великій висоті.

Сходи-трансформери. Це чотирьохсекційного багатофункціональні сходи. Можуть бути використані в якості драбини, сходи з консоллю, помосту. Складаються гармошкою.

Переваги алюмінієвих сходів

Безпека. Рифлена поверхня сходинок, наявність гумових накладок на ніжках, висока міцність матеріалу, а також підвищена стійкість конструкції забезпечують максимальну безпеку при роботі.

Довговічність. Алюміній не тільки міцний, але і довговічний матеріал, не схильний до іржі і термостійкий.

Компактність і легкість. Алюмінієві сходи мають малі габарити, легко складаються і мають невелику вагу.

Вигідна ціна. Завдяки невеликій вартості матеріалів, купити алюмінієву драбину можна порівняно недорого.

Великий вибір конфігурацій. На ринку представлений широкий спектр сходів під різні потреби.

Універсальність. Ряд змін може бути використаний в самих різних умовах і з різними цілями.

Алюмінієві сходи: ціна і якість

Якщо ви хочете зробити правильний вибір, перед тим як купувати сходи, зверніть увагу на основні технічні характеристики виробу. Незалежно від конфігурації, важливими якостями будуть стійкість, розміри в зібраному стані, вага виробу, максимальна висота і навантаження. З огляду на всі перераховані вище параметри і віднісши їх до ваших потреб, ви зможете зробити правильний вибір. Хороша драбина повинна мати форму правильної геометричної фігури, а ніжки щільно прилягати до поверхні землі / статі. Також важливо звернути увагу на якість сполучних вузлів, швів.

Переваги дизайну житла

Переваги ремонту смартфону

Переваги гнучкої черепиці

Переваги дитячих забав