Особливості світлодіодів

Особливості світлодіодів. Ефективність - в даний час світлодіоди є найбільш енергоефективним джерелом набагато меншого енергоспоживання (електрики), ніж лампи розжарювання, флуоресцентні, метагалогенідние або ртутні лампи, при цьому світлова ефективність 80-90% для традиційного освітлення. Це означає, що 80% енергії, яка подається на пристрій, перетворюється в світло, а 20% втрачається і перетворюється в тепло. Вы можете узнать полезную и актуальную информацию о лед-светильниках на http://houseofdream.com.ua/yak-vibrati-lyustru/ в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации. Ефективність лампи розжарювання знаходиться на рівні 5-10% - тільки це кількість поданого енергії перетворюється на світло. 

Стійкість до ударів і температурі - на відміну від традиційного освітлення, перевага світлодіодного освітлення полягає в тому, що він не містить ніяких ниток або скляних елементів, які дуже чутливі до ударів і ударів. Зазвичай в конструкції високоякісного світлодіодного освітлення використовуються високоякісні пластмасові та алюмінієві деталі, в результаті чого світлодіоди більш довговічні і стійкі до низьких температур і вібрацій.

Теплопередача - світлодіоди в порівнянні з традиційним освітленням виділяють невелику кількість тепла завдяки своїй високій продуктивності. Це виробництво енергії в основному переробляється і перетворюється на світло (90%), що забезпечує прямий контакт людини з джерелом світлодіодного освітлення без впливу вогню навіть після тривалого часу його роботи і, крім того, обмежується впливом вогню, що може відбуватися в приміщеннях, в яких використовується

освітлення старого типу, яке нагрівається до кількох сотень градусів. З цієї причини світлодіодне освітлення більш вигідно для товарів або устаткування, які надзвичайно чутливі до температури.

Екологія - перевагою світлодіодного освітлення є також той факт, що світлодіоди не містять токсичних матеріалів, таких як ртуть і інші метали, небезпечні для навколишнього середовища, на відміну від енергозберігаючих ламп і на 100% придатні для повторного використання, що допомагає знизити викиди вуглекислого газу викиди . Вони містять хімічні сполуки, що відповідають за колір його світла (люмінофор), які не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Колір - В світлодіодної технології ми можемо отримати кожен колір освітлення. Основні кольори - білий, червоний, зелений і синій, але завдяки сучасним технологіям прогрес настільки високий, що ми можемо отримати будь-який колір. Кожна окрема система LED RGB має три секції, кожна з яких дає колір, відмінний від кольору палітри RGB - червоний, зелений, синій.

Особенности водки

Особливості друку на полотні.

Особливості дизайну

Варіанти конструкцій басейнів

Естетична стоматологія